Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İki Şişle Yeni Burgu Örgü Modeli Yapılışı

Şiş örgü örnekleriyle devam ediyoruz. Sırada çok beğeneceğimiz iki şişle yeni burgu örgü modeli yapılışı var. Çok severek öreceğimiz birçok örgü modelinde kullanacağımız güzel örgü modellerinden. Bebek örgü modellerinde, yetişkin örgü modellerinde kullanabiliriz. Erkek bebek örgü modellerinde veya yetişkin erkek örgülerinde kullanılacak çok hoş bir model. Örneği el örgü modellerinin hepsinde kullanabilirsiniz. Çok güzel örgü şapka modelleri, örgü boyunluk modelleri örebilirsiniz. Örgü kazak modelleri, örgü hırka modelleri örebilirsiniz. Bebek battaniyesinde kullanabilirsiniz. Kısacası birçok örgü modellerinde kullanabileceğiniz yeni burgu örgü modellerinden.

İki Şişle Yeni Burgu Örgü Modeli Yapılışı 4

Şiş örgü modellerinde örnek anlatımı olarak sizlere birçok örneğin yapılışını videolu olarak hazırladık. Yapılışını hazırladığımız örnekleri siz istediğiniz modelinizi örmede kullanabilirsiniz. Örnek anlatımı bizden dilediğiniz modeli örmek sizden. Mesela iki şişle yeni burgu örgü modeli yapılışıyla örülmüş güzel bir kazağın görselini de hazırladık. Sizde kazaklarınıza örneği uygulayabilirsiniz. Şiş örgü yelek modelleri anlatımlı örneklerde kullanabilirsiniz. Erkek örgülerinde süveterlerde kullanabilirsiniz. Hazırsanız kolay ama gösterişli iki şiş örgü modeli nasıl örülür izleyelim.

Yeni Burgu Örgü Modeli Nasıl Yapılır?

Ters örgü ile birleştirilmiş düz örgü ile burgular yapılmış güzel bir modelle devam ediyoruz. Hırkalar, yelekler, şapkalar, battaniyeler, yelekler gibi birçok modelin yapılışında kullanabilirsiniz. Birazdan adım adım iki şişle yeni burgu örgü modeli yapılışını öğreneceğiz. Öncesinde örnek kazağa uygulanmış. Nasıl duruyor hemen göz atalım.

İki Şişle Yeni Burgu Örgü Modeli Yapılışı

İki Şişle Yeni Burgu Örgü Modeli Yapılışı 1

İki Şişle Yeni Burgu Örgü Modeli Yapılışı 2

Ön kısmın ortasına, arka kısmın ortasına ve kolların ortasına örnek uygulaması yapılmış. Şimdi hazırsanız modelin yapılışını anlatan videoya geçmek istiyorum. Bakalım yeni burgu nasıl örülüyor.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler