Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Popcorn Motifli Örgü Süveter Yapılışı

Ünlü markaların defilelerinde gördüğümüz örgü modelleri ve yapılışlarını daha ucuza mal ederek resimden bakarak model çıkartıp örebiliriz. Tıpkı az sonra paylaşacağımız popcorn motifli örgü süveter yapılışı gibi. Popcorn motifleri sadece örgü süveter modelleri olarak değil resimde de gördüğünüz gibi örgü etek modellerinde de kullanabilirsiniz. Hatta çok güzel bebek battaniyesi modelleri, örgü yatak örtüsü modelleri örebilirsiniz. Popcorn motifleri battaniye ve yatak örtülerinde çok kullanıyoruz. Gerçekten çok güzel duruyor.

Yeni model örgü süveter yapılışına geçmeden önce daha önce bahsettiğimiz modellere değinelim. Renkli iplerle tek renk iplerle kendinize çok güzel süveterler örebilirsiniz. Mesela örgü süveter örneği çok zarif ve çok kullanışlı. Yaz kış kullanabilirsiniz. Yuvarlak motifli süveter yapılışı yine örmesi keyifli yaz kış kullanılacak örneklerden. El örgü süveter modellerinde elinizde olan ipleri de kullanabilirsiniz. Renkli motiflerden, düz tığ işi örneklerden çok güzel süveter modelleri ortaya çıkaracaktır. Fikir almak isterseniz önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi çok beğeneceğiniz popcorn motifli örgü süveter yapılışını öğrenelim.

Popcorn Motif Süveter Nasıl Örülür?

Birazdan motifimizin hem süveter hem de etek olarak örüldüğünde nasıl durduğunu inceleyeceğiz. Hem vanilya rengi hem de beyaz renkle örülmüş. Her iki renkle de çok güzel olmuş. Birazdan yabancı örgü modelleri olarak videodan süveterin nasıl yapıldığını öğreneceğiz. Sizler de isterseniz süveter, etek, pantolon veya battaniye gibi çeşitli örgülerde kullanabilirsiniz.

Popcorn Motifli Örgü Süveter Yapılışı 6

Popcorn Motifli Örgü Süveter Yapılışı 3

Popcorn Motifli Örgü Süveter Yapılışı 7

Popcorn Motifli Örgü Süveter Yapılışı 8

Popcorn Motifli Örgü Süveter Yapılışı 1

Popcorn Motifli Örgü Süveter Yapılışı

Bluzun fiyatı 270 dolar civarı. Tabi biz örgü severler hemen iplerimizi alıp daha ucuza örebiliriz. Modeli etek olarak, süveter olarak örebilirsiniz. Şimdi benzer bir motifin yapılışını öğrenelim. Süveterde aynı motifi kullanabilirsiniz. Tek fark 2. popcorn sırasına geçmeden arada 2 tur trabzanlar örüyoruz.

 

Kaynak : https://ayni.com.pe/es/products/zeida-top?variant=32157627940898

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler