Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yuvarlak Motifli Süveter Yapılışı

Dantel örgü süveter yapılışı örneklerinden yaz kış kullanabileceğiniz harika bir örnek. Yuvarlak motifli süveter yapılışı anlatımını şemalı olarak hazırladık. Şemadaki adımları takip ederek kolaylıkla örebilirsiniz. Dantel ipleri ile merserize iplerle örebilirsiniz. Pamuklu iplere örebilirsiniz. Dantel süveter modeli yapılışı süper bir örnek. Tığ işi örgü modelleri ile ördüğümüz süveterden başka modellerimiz de var. Mesela şiş örgü modelleri ile yapılmış kaşponlu pirinç örgü süveter yapılışı. Yapılışı kolay modellerden. Yuvarlak motifli süveter yapılışını yaz kış kullanabiliriz demiştik. Gömlek üzerinde, tişört üzerine, mayolarınız üzerine kullanabilirsiniz. Etek, pantolon, şort ile kombinleyebilirsiniz. Çok şık model. Ve 3 farklı renk uygulamasını göreceğiz. Beğendiğiniz örnekleri, renk uygulamalarını yapabilirsiniz.

Anlatımlı Bayan Süveter Modelleri

Yuvarlak motifli süveter yapılışı ölçülerini sizlere vereceğiz. Örmek istediğiniz bedene göre tur sayılarını artırarak yapabilirsiniz. Bir ceket altında, hırka altında, bir tişört üzerinde, etek üstünde kullanabilirsiniz. Bu güzel proje için tığ ve ipliğe ihtiyacımız olacak. Sonrasında şemaları takip ederek süveter modellerini örebilirsiniz. Tam şemaları örerseniz bittiğinde üst kısım 46 cm, taban genişliği 45 cm, boyun uzunluğu 29 cm olacak.

Yuvarlak Motifli Süveter Yapılışı 10

Büyük yuvarlak motifin ortasından başlıyoruz. Bir daire örüyoruz. Daha sonra üst kısmı örüyoruz. Ve kalan kısımları örerek süveteri tamamlıyoruz. Ön ve arka 2 parça ördükten sonra dikerek birleştiriyoruz. Şimdi şemaları inceleyelim.

Yuvarlak Motifli Süveter Yapılışı 12

Yuvarlak Motifli Süveter Yapılışı 13

Yuvarlak Motifli Süveter Yapılışı 14

Yuvarlak Motifli Süveter Yapılışı 15

Yuvarlak Motifli Süveter Yapılışı 16

Yuvarlak Motifli Süveter Yapılışı 17

Tüm şemaları inceledik. Bittiğinde süper bir model oluyor. Beyaz, yeşil, lacivert gibi renklerle örebilirsiniz. Her renkle çalışabilirsiniz. Elinizde kalan parça ipleri değerlendirebilirsiniz. Genç kızlarınız için, küçük kızlarınız için örebilirsiniz. Modeldeki ölçüler size uygunsa o ölçülerde örebilirsiniz.

Kaynak : https://ladynweb.ru/top-iz-kruglyx-motivov-kryuchkom-sxema.html

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler