Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Şişte Yelek Modelleri

Yelek modellerinden burgulu bir modelin yapılışını hazırladık. Şişte yelek modelleri için ve diğer modelleriniz için ilmek sayılarını ayarlayarak her beden için örebilirsiniz. Rengi ve modeli ile çok zarif duran bir model. Sizde sevdiğiniz renklerle bu güzel yeleği örebilirsiniz. Modelde kullandığımız 2 li burgu modeli nasıl yapılır daha önce videolu anlatımlı olarak paylaşmıştık. Şişte yelek modelleri için çeşitli burgu örnekleri var. Onları da kullanabilirsiniz. Saç örgüler, 3 lü burgular gibi. Burgulu bebek yeleği yapılışı da örmek isteyeceğiniz güzel modellerden. Daha fazla şiş örgü modelleri yelekler için mimuu.com ziyaret edebilirsiniz. Yetişkinler için ördüğümüz yeleği bebek yelek modelleri olarak da örebilir kullanabilirsiniz.

En Güzel Yelek Örgü Modelleri

Şişte yelek modelleri kolay bir örnek. Daha önce şiş örgü modelleri ördüyseniz kolaylıkla yapabilirsiniz. Şişte yelek için burgu, düz örgü, ters örgü kullanıyoruz. Kendi bedeninize göre ayarlayarak ilmek sayılarını örebilirsiniz. Kesme işlemlerini de daha önce kullandığınız, ördüğünüz sayılarda yapabilirsiniz. Örneğimizin yani burgunun nasıl yapıldığını üst kısımda videolu olarak hazırlamıştık. Burada şema olarak vereceğiz. Dilerseniz hemen şemaya geçelim. Şemada kesme işlemleri de mevcut. Oradaki kesmeleri kullanabilir veya kendinize göre bir düzen oluşturabilirsiniz.

Şişte Yelek Modelleri

Şişte Yelek Modelleri 4

Yeleğimizin ön yaka kısımlarında ve etek uçlarında burgu örneğini kullanıyoruz. Bu modeli kızlarımıza örgü elbise modellerinde de kullanabilirsiniz. Şişte yelek modellerinin bittiğinde nasıl durduğuna bakalım.

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/2088

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler