Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Burgulu Bebek Yeleği Yapılışı

Örgü burgulu kırmızı bebek yelek yapılışı Türkçe videolu çok şık bir model. Çocuklarınız için örebilirsiniz. Çok tercih edilen modellerden. Her renge çok yakışıyor. Kızlar genelde pembe rengi çok sever. Pembe renkli iplerle de çok şık duran bir model. Cep kısımlarını ve yaka kısımlarını istediğiniz gibi süsleyebilirsiniz. Örgü çiçek modelleri yapımı yapabilirsiniz. Örgü fiyonk yapımı yapabilirsiniz. Boncuk ve yine farklı örgü aplike modelleri ile süsleyebilirsiniz. Hayal gücünüzü kullanarak istediğiniz şekillerde süsleyebilirsiniz. Yine rokoko nakışı modelleri yapabilirsiniz. Eminim çok güzel olacaktır. Bebek yelekleri modellerinden sizlere yapılışını ayrıntılı olarak verdiğimiz örgü yelek modeli yapımı herkes tarafından çok beğenildi. Ve keyifle herkes tarafından çok örüldü. Her yaş için uygun bir model. Kolay örgü modellerinden kolay bebek yeleği yapılışı arayanlar da bütün olarak ilerlesin diyenler de dikişsiz kolay bebek yeleği yapılışı modelini yapabilirler. Şimdi önceki modellerimiz arasına yepyeni bir model ekleme zamanı.

Burgulu Bebek Yeleği Türkçe Videolu Anlatımlı

Çok şık bir model. Her renk ile çok güzel oluyor. Mint yeşili ile de örebilirsiniz. Çok yakışmış. Birazdan birkaç renk uygulamasını göreceksiniz. Yeleğe cep ekleyebilirsiniz. Birçok farklı şekillerde süslemeler yapabilirsiniz. Koton iplerle örebilrisiniz. Bebe yünleri ile de örebilirsiniz. Bebe yünleri ile de çok güzel oluyor. Şiş olarak aldığınız ipe uygun şişler tercih edebilirsiniz.

Şimdi aynı modelin farklı renk ve ip çeşitleri ile örülmüş örneklerini görelim. Resimler bize ait değildir. Netten alıntıdır.

Burgulu Bebek Yeleği Yapılışı

Burgulu Bebek Yeleği Yapılışı 2

Burgulu Bebek Yeleği Yapılışı 1

Burgulu Bebek Yeleği Yapılışı 3

Burgulu Bebek Yeleği Yapılışı 4

Şişe 69 ilmek atarak başlıyorsunuz. 4 sıra haraşo örüyorsunuz. Ve videoda baştan sona anlatımını izlemeye başlıyorsunuz. ( bu sayılar 1 yaşa kadar uygundur. )

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler