Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Şiş Örgü Bebek Yelekleri Anlatımlı

Bebek yeleklerinden Türkçe videolu anlatımlı baştan sona detaylı anlatımla güzel bir örnek hazırladık. Kızlar için incili düğmeli şahane bir yelek. Ön kısmı desenli bir yelek. Fırfırlı yelek farklı renklerle örülmüş örneklerini de daha önce görmüş olabilirsiniz. Şimdi beyaz renkle örülmüş halini göreceğiz. Bebek yelek modellerinde en güzel örneklerden biri kız ve erkek bebekler için örebileceğimiz bir örnekten bahsetmek istiyorum. Hem örmesi de oldukça kolay. Haraşo kolay bebek yeleği yapılışı. Erkek bebekler içinde kız bebekler içinde örebiliriz. Diğer bir örnek ise enine bebek yeleği. Detaylarına enine bebek yeleği nasıl örülür inceleyerek çocuklarınıza, torunlarınıza örebilirsiniz. Rengide modeli de harika. Örülmeye değer çocuklarımıza, torunlarımıza çok yakışacak modeller var. Şimdi kenarları fırfırlı şiş örgü bebek yelekleri anlatımlı örneğe geçelim.

Şiş Örgü Bebek Yelekleri Anlatımlı

Pembeler, sarılar, yeşiller… Birçok renkle öreceğimiz çok güzel bir yelek. Modeldeki anlatıma göre 1 – 1,5 yaş için uyumlu bir yelek. 5 adet inci düğme kullanacağız. Yaklaşık 2 tane ip yeterli olacak. Dikişsiz bebek yelek modellerinden. İp olarak nako lüks minnoş baby kullanılıyor. 3 mm şişle öreceğiz. Farklı bir iple örmek isterseniz 3 mm şişlerle uygun ipler seçebilirsiniz.

Şiş Örgü Bebek Yelekleri Anlatımlı

Şiş Örgü Bebek Yelekleri Anlatımlı 1

Şiş örgü bebek yelekleri anlatımlı yelek şahane oldu. Eğer örmek isterseniz tam detaylı anlatımı videoda yer alıyor. Videodan izleyerek yeleği örebiliriz. Bol hobili huzurlu günler dileriz. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler