Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İki Renkli Şiş Örnekleri

Şiş örgü modellerinden güzel bir model anlatımı var sırada. Açıklamalı iki renkli örgü örneklerini bebek örgü modellerinde kullanabilirsiniz. Çok yakışacaktır. İki renkli şiş örnekleri, erkek bebek örgü modellerine ve kız bebek örgü modellerine çok yakışıyor. Örgü şapka modellerinde, örgü boyunluk modellerinde de harika oluyor. Sizde istediğiniz örgü modelinde kullanabilirsiniz. Erkek bebekler için örgü süveter modelleri örebilirsiniz. İki renkli, çok renkli örgü modellerinden birçok örneğin yapılışı var daha. Mesela videolu iki renkli örgü modelleri nasıl yapılır güzel bir örnek paylaşmıştık. Ve kolay bir model. Örgüye yeni başlayanlar için iyi bir örnek ve çıtır çıtır. O model paylaştığımız ilk andan itibaren çok sevilmişti. Daha çok iki renkli örgü modelleri için bizi takip etmeye devam edebilir önceki yazılarımızı inceleyerek tüm modellerin yapılışına ulaşabilirsiniz.

Şişle İki Renkli Örgü Modelleri

Birçok örgü kullanacağınız çok güzel bir modelin yapılışını hazırladık. Dilerseniz renk sayısını 3’e ve 4′ e çıkartabilirsiniz. Bir ana renk birde ara renk olarak 2 renk seçiyoruz. Sonra örgümüzü videoda olduğu gibi örmeye başlıyoruz. İki renkli şiş örnekleri 4 ve 4′ ün katları + 3 kenar ilmeği ile başlanıyor.  Her motif için şişinize 4 ilmek atılarak hesaplanır. Bu güzel çıtı pıtı örgü modelini bebek yeleğinde, büyük yeleklerde hırkalarda süveter de bebek battaniyesinde bir çok örgü modellerinde örebilirsiniz.

İki Renkli Şiş Örnekleri

Modelimiz bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek. Şimdi dilerseniz nasıl yapıldığını detaylı bir şekilde videodan görelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler