Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İki Şişle Yeni Delikli Örgü Modeli

İki şiş örgü modellerinden yepyeni bir tarif hazırladık. İki şişle yeni delikli örgü modeli. Örgülerinizde kullanmayı çok seveceğiniz bir model olacak. Çapraz ilmeklerin oluşturduğu, kabartmalı, delikli bir örnek. Örneği birçok modeli örmede kullanabilirsiniz. Örgü kazak modelleri, bebek örgüleri, bebek battaniyesi, yazlık örgü modelleri, örgü elbiseler, askılı bluzlar, örgü yelek modelleri hatta örgü çorap modellerinde de kullanabilirsiniz. İki şişle yeni delikli örgü modeli her şeye çok yakışacak. Şiş örgü modeli yapılışını şemalı ve videolu olarak hazırladık. Örneğin anlatımını öğrendikten sonra robadan elbise modellerinde ve daha birçok örgüde düz örgülerle de birleştirerek örebiliriz. Kolay şiş örgü modelleri anlatımlı örnek büzerek, kesilerek, artırılarak yapılan örgülerden. Hadi hazırsanız gösterişli iki şiş örgü modeli nasıl örülür izleyelim.

İki Şişle Delikli Örgü Nasıl Örülür?

Model gösterişli ve kolay. 8 turu tamamladığımızda modeli ortaya çıkartıyoruz. İki şişle yeni delikli örgü modeli 8 ve katları ilmek sayılarıyla örülüyor. İlmek hesabını yapıp ilmeklerimizi 8 ve katları olarak attıktan sonra +2 kenar ilmeği eklemeyi unutmuyoruz. İlk olarak örneğimizin şemasını inceleyelim.

İki Şişle Yeni Delikli Örgü Modeli 3

Şimdi şemaya göre videoya göre modeli ördüğümüzde nasıl durduğuna bir bakalım. Ön yüz arka yüz incelemesi yapalım.

İki Şişle Yeni Delikli Örgü Modeli 4

İki Şişle Yeni Delikli Örgü Modeli 2

İki Şişle Yeni Delikli Örgü Modeli

İki Şişle Yeni Delikli Örgü Modeli 1

Şemamızı da inceledik. Modelimizin nasıl durduğunu da inceledik. Son olarak sıraya videoyu koyuyoruz. Videoyu izleyerek en güzellerinden iki şişle delikli örgü modelini örüyoruz.

Kaynak : https://zen.yandex.ru/media/cozyhands/interesnyi-ajurnyi-uzor-s-rombami–dlia-viazaniia-djemperov-palantinov-62e4cf826138d4474db072da

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler