Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Haraşo Minik Kafes Örgü Modeli

Kafesleri andıran, pencereleri andıran gösterişli örgü modellerinden. Her renk iple şahane duracak. İki renkli örgü modellerini seviyor ve yepyeni örgü modelleri arıyorsanız bu örneği kaçırmayın. Erkek bebek örgü modellerinde kullanacağınız muhteşem bir model. Mesela daha kalın iplerle örgü paspas modellerinde de güzel durur diye düşünüyorum. Örgü süveter modelleri, bebek hırkaları, bebek yelekleri şahane olur. Sizin de aklınıza gelen değişik fikirler olursa bizlerle paylaşabilirsiniz. Modeli gördüğünüzde gözünüzü korkutmasın. Kolay örgülerden. Yabancı örgü modelleri diye de endişelenmeyin benim gibi dil bilmiyor ama örgü biliyorsanız ellerini takip ederek örebilirsiniz. Örgü dili hep aynı değil mi nede olsa. Haraşo örgü modelinde desen uygulamalarını çok seviyoruz. Haraşo örgüler ya hep düz yada hep ters olarak örülüyor. Ben düz olarak örenlerdenim. Siz nasıl örüyorsunuz?

Haraşo örgü nasıl örülür daha önce birçok kez detaylarıyla farklı modellerde gerek videolu gerek resimli olarak paylaşımlar hazırladık. Bugün yine onlardan birini hazırladık. İki renkli örgülerden yine iki renkli haraşo örgü modeli yapımı paylaşmıştık. Her renk uyumuyla çok hoş duracak modellerden. Haraşolu badem örgü modeli yapılışı tek renk örülen örneklerden. Şimdi ise haraşo minik kafes örgü modeli anlatıma geçelim.

Haraşo Kafes Örgü Modeli Nasıl Örülür?

İki renkli haraşo kullanarak ördüğümüz yeni model var sırada. Örneğe 8 ve katları +2 kenar ilmeği atarak başlıyoruz. Modeli çıkartmak için ilk olarak 26 ilmek atarak başlıyoruz. İlk rengimizle örmeye başlıyoruz. Tüm ilmekleri düz olarak örüyoruz. Haraşo minik kafes örgü modeli bittiğinde aşağıdaki gibi görünecek.

Haraşo Minik Kafes Örgü Modeli

Çok şık duruyor değil mi. Örülmeye değer. Sizin ellerinizden çok güzel modeller çıkacaktır eminim. Hadi şimdi nasıl örüldüğünü izleyelim.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler