Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kolay Şiş Örgü Modelleri Anlatımlı

Süper kolay bir model tarifi var sırada. Şişi ile kolay örgü modellerini birçok modelde kullanabilirsiniz. En güzel şiş örgü modeli çok kolay. 2 turdan oluşuyor. Örgüye yeni başlayanlar da çok rahat bir şekilde örebilirler. Bebek örgü modellerinde, paspas modellerinde, puf modellerinde, kalın iplerle, ince iplerle örebilirsiniz. Kolay şiş örgü modelleri anlatımlı modeli bebek yeleklerinde kullanabilirsiniz. Lif ipleri ile örülüp lif modellerinde de kullanılabilir. Penye ip örgü modelleri ile de çok güzel duracak bir örnek. Hatta videoda ribbon iple örüldüğünde nasıl durduğunu göreceksiniz. Videoda ve resimlerde son hali hazırlandı. Basit şiş örgü modelleri, örgü ayakkabı modellerinde de kullanılabilir. Bot örülüp patik örülüp üst kısımlarında örneği kullanabilirsiniz. Birçok örgü modellerinde kullanacağınız bir örnek. Aklıma gelen fikirler bunlar. Sizinde bizimle paylaşacağınız fikirlere açığız. Yorum kısmından ulaşabilirsiniz. Şimdi çok beğeneceğiniz ve örmesi oldukça kolay yeni model olan kolay şiş örgü modelleri anlatımlı örneğe geçelim.

En Kolay Şiş Örgüleri

Kolay şiş örgü modelleri anlatımlı model 3 ve katlarından oluşuyor. Ve 2 tur tekrarından oluşuyor. Ön ve arka sıra. Oldukça kolay. Her örgünüzde kullanabilirsiniz. Modeli çok çabuk şekilde kavrayacaksınız. Bunun için şişe az ilmek ataras başlayabilirsiniz. 21 ilmek ile başlamıştım ben.

Kolay Şiş Örgü Modelleri Anlatımlı

Modelin ayrıntılı yapılışına Türkçe anlatımlı videodan ulaşabilirsiniz. Aklınıza takılan herhangi bir konu olursa sorabilirsiniz. Erkek bebek örgülerinde, kız bebek örgülerinde kullanabilirsiniz. Ön kısma desen uygulaması yapıp arka kısmı düz olarak örebilirsiniz. Şimdi kolay şiş örgü modelleri anlatımlı örneğin bebe yünü ile nasıl durduğuna bakalım.

Kolay Şiş Örgü Modelleri Anlatımlı 2

Ve şimdi de ribbon iple örülmüş halini görelim.

Kolay Şiş Örgü Modelleri Anlatımlı 3

Bence her iki hali ile de çok güzel. Siz en çok hangisini beğendiniz.

Kolay Şiş Örgü Modelleri Anlatımlı 1

Ve sıra geldi süper kolay modelin yapılışını izlemeye. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler