Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İki Şişle Kabartmalı Örgü Modeli Yapılışı

Şiş örgü modellerinden çok hoş bir modelin anlatımıyla devam ediyoruz. İki şişle kabartmalı örgü modeli yapılışı. Bebek battaniyesinde, el örgü hırka modellerinde, örgü yelek modellerinde, örgü kazak modellerinde kullanabileceğiniz çok hoş bir örnek. 3 boyutlu örgü modellerini seviyorsanız iki şişle kabartmalı örgü modeli yapılışı tam sizlere göre bir örnek. Örgüye yeni başlayanların da rahatlıkla örebileceği harika bir model. Şişle kolay bir modelin yapılışı birçok modelde kullanılacak güzel bir örnek. El örgüsü çeyizlik yelek modeli yapılışında kullanabilirsiniz. Alize iplerle de yünlü iplerle de güzel durur. 3d kolay şiş örgü modeli yapılışı için yabancı örgü modelleri videosunu izlemek yeterli olacak. Videoyu izleyerek iki  şiş örgü modellerinin yapılışını öğrenebiliriz. İplerimiz şişlerimiz hazırsa hemen gösterişli iki şiş örgü modeli nasıl örülür izleyelim.

Şişle Kabartmalı Örgü Modeli Nasıl Örülür?

Şiş örgü modellerinden yeni çok güzel bir modelin yapılışını hazırladık. Battaniyeler, kazaklar, atkılar, hırkalar… Birçok modeli öreceğimiz çok hoş bir örnek. İki şişle kabartmalı örgü modeli yapılışı. Şişimize ilmeklerimizi 8 ve katları +2 kenar ilmeği atarak başlıyoruz. Modeli kavramak adına önce şişe 20 ilmek atarak başlayalım ve örneği kavrayalım. Daha sonra istediğimiz modele göre ilmek sayılarımızı belirleyebilir örgümüzü örebiliriz.

İki Şişle Kabartmalı Örgü Modeli Yapılışı

Model oldukça güzel görünüyor. Şimdi de nasıl örüldüğünü izleyelim. İşte baştan sona anlatımıyla iki şişle kabartmalı örgü modeli yapılışı. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler