Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Battaniyeden Kazak Nasıl Yapılır?

Daha önce ördüğümüz bir kenarda bekleyen, artık kullanmadığımız battaniyelere yeni bir şekil veriyoruz. Eğer elinizde böyle battaniyeler varsa kendinize hırkalar, yelekler, bluzlar dikebilirsiniz. Birazdan örgü battaniyeden kazak nasıl yapılır, örgü battaniyeden elbise nasıl yapılır öğreneceğiz. Battaniyede kalıp olarak her zaman kullandığınız bir kıyafeti kullanabilirsiniz. Hazır dikiş kalıplarını kullanabilirsiniz. Daha önce örgü battaniyeden pantolon nasıl yapılır bahsetmiştik. Benzer şekilde kendinize pantolonlar, eteklerde dikebilirsiniz. İlla el örgü modellerinden kendimize kesip biçerek bir şeyler dikmek zorunda değiliz. Hazır battaniyelerden, kapitone yatak örtülerinden, battaniyelerden de kendimize hırkalar, montlar dikebiliriz. Örnek olarak battaniyeden kaban yapımını inceleyebilirsiniz. Bu senenin moda kendin yap projelerinden, dikiş modellerinden fikirlerinden. Daha fazla projenin yapılışına Mimuu.com dan ulaşabilirsiniz. Şimdi örgü battaniyeden kazak nasıl yapılır öğrenelim.

Kullanılmayan Battaniyeden Kazak Yapılışı

Elinizde olan battaniyenin ölçülerine göre kendinize yeni kıyafetler dikebilirsiniz. Yelek, mont, hırka, etek, pantolon, kazak dikebilirsiniz.

Örgü Battaniyeden Kazak Nasıl Yapılır? 1

Örgü Battaniyeden Kazak Nasıl Yapılır? 2

Örgü Battaniyeden Kazak Nasıl Yapılır?

3 farklı çalışmayı yukarıda gördük. Bizlere bu modeller fikir verecek. Nasıl yapıldığını ise aşağıdaki videolardan göreceğiz. Hazır battaniyeler veya yatak örgülerini daha önce ördüğümüz battaniye veya yatak örtülerini kullanarak yeni modeller tasarlayabiliriz. Son olarak videoya geçelim örgü battaniyeden kazak nasıl yapılır öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler