Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığla 2 Renkli Kolay Örgü Modeli

Örgü modelleri ve yapılışlarından tığla ördüğümüz kolay örgü modelleri yapılışı hazırladık. Tığla 2 renkli kolay örgü modelini birçok modeli örmek için kullanabilirsiniz. Örgü paspas modellerinde, bebek örgü modellerinde kullanabiliriz. Örgü şapka modellerinde kullanabiliriz. Örgüye yeni başlayanlar içinde oldukça kolay ve şık örgülerden. İki renkli veya daha fazla renk kullanarak yeni örgü modellerini örebilirsiniz. Bebek battaniyesi olarak örmek istediğinizde bebe yünlerini kullanabilirsiniz. Örgü modellerinde yeleklerde, hırkalarda, bebek hırkalarında, bebek yeleklerinde kullanabilirsiniz. Örgü çanta modellerinde kullanabilirsiniz. Artık iplerle örgüyü örmeyi de düşünebilir çeşitli örgü modellerinde kullanabilirsiniz. Tarifimizi örmeye geçelim. Tığla 2 renkli kolay örgü modeli nasıl örülüyormuş öğrenelim.

İki Renkli Kolay Örgü Nasıl Örülür?

Yepyeni bir örgü modelinin anlatımını hazırladık. Örgümüzde 2 renk ip kullanıyoruz. Siyah beyaz renklerle çok şık battaniyeler, paspaslar örebilirsiniz. Yeleklerde kullanabilirsiniz. Bebek örgülerinde hırkalarda kullanabilirsiniz. Değişik örgü modelleri arıyorsanız bu model sizler için uygun. Erkek bebek örgülerinde de kullanabilirsiniz. Yakışacaktır.

Tığla 2 Renkli Kolay Örgü Modeli

Modeli örmeye başladığımızda ve tamamladığımızda yukarıdaki gibi görünecek. Kolay ve güzel. Şimdi yabancı örgü modellerinden tığla 2 renkli kolay örgü modeli yapılışını öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler