Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Şişle Yapraklı Yeni Örgü Modeli Yapılışı

Şiş örgü modellerinden muhteşem bir tarif hazırladık. Büyük küçük herkes için örmek isteyeceğiniz şık örgülerden. Erkek örgü modellerinde kullanabilirsiniz. Çocuklar için kullanabilirsiniz. 6 yaş örgü hırka modelleri ve yapılışında muhteşem durur. Düz örgülerle birleştirerek tasarım örgüler oluşturabilirsiniz. Bebek ceketi örgü modellerinde kullanabilirsiniz. Örgü şapkalar, örgü kazak modelleri örebilirsiniz. Hepsine çok yakışacaktır. Benzer bir modeli daha önce örmüştük. Şişle yapraklı yeni örgü modeli yapılışında kullandığımız yaprak desenini çok daha sık yerleştirmiştik. Erkek örgü boyunluk modellerinde kullanmıştık. Erkek örgü kazak modellerinde ve bere modellerinde de çok güzel duruyor. Modeli sadece erkekler için değil bayanlar içinde uygulayabilirsiniz. Tarifine ise erkek örgü boyunluk modelleri ve yapılışından ulaşabilirsiniz.

Yapraklı örgü modelinin burada yapılışını paylaşacağız. İstediğiniz modelde kullanabilirsiniz. Modeli öğrendikten sonra her şeyi öreriz. Şişle en güzel örgü modellerini öğrenip daha sonra en güzel örgüleri kendimiz için ailemiz için örebiliriz. Mesela hızlı ilerleyen kolay şiş örgü modeli yazlık örgülerde muhteşem durur. Yelekler, boyunluklar, salaş örgü modelleri süper olur. İki şişle kolay örgü modeli yapılışıyla ise erkek örgü hırka modelleri, örgü süveter modelleri tasarlayabilirsiniz.

Şişle Yapraklı Örgü Modeli Nasıl Örülür?

Sağlı sollu sıra halinde dönmüş yapraklardan oluşan yepyeni bir örnek. Modele 20 ve katları +2 kenar ilmeği atarak başlıyoruz. Şemasını ve videosunu aşağıda bulabilirsiniz. Düz örgü, ters örgü haraşo örgü modelinden oluşuyor. Bildiğimiz teknikler. Belki ilk defa örgü örecek olan arkadaşlarımız zorlanabilirler. Ama az ilmekle başlayarak modeli deneyebilir daha sonra istedikleri ilmek sayısında başlayarak örgülerini örebilirler.

Şişle Yapraklı Yeni Örgü Modeli Yapılışı 2

Şema yukarıdaki gibi şimdi şişle yapraklı yeni örgü modeli yapılışını tamamladığımızda nasıl göründüğüne bakalım.

Şişle Yapraklı Yeni Örgü Modeli Yapılışı

Son olarak yeni güzel örneğin anlatımını izleyelim.

Kaynak: http://prjaga.com/uzory-vyazaniya/spicami/uzor-dlya-svitera-spicami

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler