Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Şiş Örgüde Japon Topuzu Nasıl Yapılır?

Şiş örgü modellerinden çok hoş bir örnek daha. Erkek örgü modellerinde ve daha birçok örgü modelleri ve yapılışlarında kullanacağınız şahane bir model. Aslında top top duran bir model. Şiş örgü popcorn yada şiş örgü fıstık örneği de diyebiliriz. Hatta bu modelle örülmüş çok hoş erkek bebek örgü hırka modellerine de örnek göreceğiz. Bu sayede model olarak nasıl durduğunu, nasıl kullanabileceğimizi de öğrenmiş oluruz.

Şiş örgü popcorn nasıl yapılır daha önce farklı bir paylaşım yapmıştık. Benzer şekilde yapılan daha hoş duran bir teknikle popcornu yapacağız. Düz örgülerle, ters örgülerle, haraşo örgü modelleriyle birlikte fıstıkları – popcornları kullanabilirsiniz. Mesela daha önce bebek örgü hırka modelleri anlatımlı model paylaşmıştık. Burada yine popcornlardan faydalanmıştık. İsmi ne olursa olsun fark etmez japon topuzu olur, fıstık olur, popcorn olur değişmez top top duran güzel bir örnek. Popcorn şiş örgü modellerinde, fıstık kullanmanız gereken birçok yerde bu tekniği kullanabilirsiniz. Şimdi şiş örgüde japon topuzu nasıl yapılır öğrenelim.

Şiş Örgüde Japon Topuzu Nasıl Yapılır?

Japon Topuzu Örgü Modeli Yapılışı

Bir çeşit popcorn, fıstık örneği yapılışını öğreneceğiz. Daha sonra bebek örgülerinde, bebek hırkalarında, bebek yeleklerinde, bebek battaniyesinde, tulumlarda, örgü atkı modellerinde, örgü şapka modellerinde ve burada sayamadığımız birçok modelin yapılışında kullanacağız. Hem kız çocukları için hem de erkek çocukları için rahatlıkla kullanacağımız bir örnek.

Şiş Örgüde Japon Topuzu Nasıl Yapılır? 1

Muhteşem görünüyor değil mi. Hem kollarda hem de hırkanın ön kısımlarında japon topuzu örneğini kullanıyoruz. Sırada ise video var. Şiş örgüde japon topuzu nasıl yapılır öğrenelim. İyi seyirler.

Kaynak : https://www.instagram.com/p/CLhyos3gtHK/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler