Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Motifli Yaka Yapılışı

Sırada son zamanların trend örgülerinden bir anlatım var. Motifli örgü modelleriyle ördüğümüz örgü motifli yaka yapılışı videosu hazırladık. Beğendiğimiz tığ işi motif modelleriyle çok güzel örgü yaka modelleri örebiliriz. Gün ışığı motifi, afrika menekşesi motifi, hanım dilendi bey beğendi motifi gibi sevilen birçok motifle örgü yakalar örebiliriz. Yada farklı yakalar isterseniz daha önce sizlerle paylaştığımız modelleri inceleyebilirsiniz. Gelin şimdi biraz onlardan bahsedelim.

Krokodil örgü modelini birçok yerde kullandık. Şallar ördük, baykuş desenlerinde gövde yapımında kullandık. Tabi örgü yaka olarak da kullanmıştık. Eğer yakanın nasıl örüldüğünü merak ediyorsanız hemen krokodil örgü yaka yapılışından anlatıma ulaşabilirsiniz. Gül motifleriyle bebek battaniyesi, örgü şal modelleri ördük. Aynı zamanda yaka yapılışında da kullanmıştık. Tüm ayrıntılı yapılışına güllü örgü yaka yapılışından ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz tığ işi motiflerle de, örgü çiçek motifleriyle de yakalar örebilirsiniz. Özellikle kız çocukları için çok güzel olacaktır. Hemen bir güzel tarif önerisinde bulunalım. Sonra örgü motifli yaka yapılışına geçelim. Çiçekli örgü yaka yapılışı. Gerçekten çok güzel. Elbiselerle, gömleklerle, kazaklarla kullanabilirsiniz.

Tığla Motifli Yaka Nasıl Örülür?

Bebek battaniyesinde, el örgü hırka modellerinde, örgü yelek modellerinde kullandığımız motifleri örgü yaka yapımında da kullanabiliriz. Gelincik renklerinde, menekşe renklerinde iplerle çiçek motiflerimizi hazırlayabilir en güzel yakaları örebiliriz. Eğer renk seçiminde zorlanıyorsanız hangi renkleri bir araya getirince güzel olur diye düşünüyorsanız doğadan ilham alabilirsiniz. En güzel renk uyumları doğada.

Örgü Motifli Yaka Yapılışı

Örgü Motifli Yaka Yapılışı 1

Yakamızın nasıl durduğunu gördüğümüze göre şimdi nasıl örüldüğünü öğrenmeye geçme zamanı. Tüm ayrıntılarıyla örgü motifli yaka yapılışını öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler