Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Popcorn Şiş Örgü Modelleri

Galeride o kadar güzel modeller var ki bayılacaksınız. Ben hepsine bayıldım. Şiş örgü ve tığ işi örgünün birleşiminden oluşan harika el örgüsü kazak modelleri, hırka modelleri ve daha fazlası. Özellikle anne kız takımlara, anne oğul takımlara bayıldım. Sizde örmek isterseniz burada gördüğünüz fikirleri, modelleri örgülerinizde kullanabilirsiniz. Popcorn şiş örgü modelleri için kalpli desenler, ahududu hırkalar, örnekler kullanıyoruz. Örgü etek modelleri olarak, hırkalar, kazaklar olarak örebilirsiniz. Her yaşa uygun modeller mevcut. Şemalı olarak popcorn örgü modeli nasıl yapılır bahsedeceğiz. Çok kolay olduğunu göreceksiniz. Düz örgü ile ördüğünüz kazak ve hırkalarınıza ufak dokunuşlarla ne kadar güzel olduğunu göreceksiniz. 60 tan fazla model var. Beğendiklerinizi sizde kendinize, çocuklarınıza örebilirsiniz.

Daha önce şiş örgü popcorn nasıl yapılır bahsetmiştik. Öreceğiniz galeride gördüğünüz modeller için dilerseniz daha önce bahsettiğimiz tekniği kullanabilirsiniz. Veya şemada anlatılan tekniği kullanabilirsiniz. Bana şemadaki teknik daha kolay ve daha top top duruyor gibi geldi. Şiş örgü modellerinde her iki tekniği de kullanabilirsiniz.

El Örgü Modelleri ve Yapılışları

Hırkalar, kazaklar, etekler, şapkalar, boyunluklar örebilirsiniz. Sizlere modelde kullanılan örneklerin nasıl yapıldığını şemalı olarak vereceğiz. Düz örgü örerken aralara popcron örgü modelleri yerleştiriyoruz. Ve ortaya harika sonuçlar çıkıyor. Popcron şiş örgü modellerinde kullandığımız popcorn yapılışı ile çocuklara kazak örerken, hırka örerken onların baş harflerini yazabilirsiniz. Bebek battaniyesi örerken isimlerini yazabilirsiniz.

Şimdi şemaları görelim.

 

Kazaklarda, hırkalarda, bebek örgülerinde, kısacası her yerde kullanacağımız şiş örgü ile yapılmış popcorn kalp yapılışını videodan öğrenelim.

Popcorn Şiş Örgü Modelleri 74

Şemalardan sonra sıra harika modelleri görmeye. Keyifle örgülerinizde kullanabilir yepyeni modeller ortaya çıkartabilirsiniz. İşte birbirinden güzel, özenle, sevgiyle örülmüş el örgüsü modeller.

Şimdi de ahududu hırka yapılışının videolu yapılışını görelim.

Kaynak : http://www.bianzhirensheng.com/a/27516.html

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler