Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığ İşi Yazlık Hırka Modelleri Anlatımlı

El örgü hırka modellerinden yaza uygun şahane bir tarif hazırladık. Tığ işi yazlık hırka modelleri anlatımlı. Yazlık örgü modelleri olarak kullanacağımız şahane bir tarif. Kol boyunu uzatarak örgü hırka modelleri yapabiliriz. Yada tamamen kolu iptal ederek örgü yelek modelleri olarak tasarlayabiliriz. Tığ işi örnek modelini farklı örgülerde de kullanabiliriz. Tığ işi bluz modellerinde çok hoş durur mesela. Ajurlu örgü hırka modelleri anlatımlı örnek yaz için hazırladığımız şiş örgü örneklerinden. Bluz modellerinde de şahane durur. Tığ işi hırka modeli anlatımlı örnek ilk paylaştığımız andan itibaren çok beğenilmişti. Yazlık örgü modellerinde çok kullanıldı. Az sonra paylaşacağımız örnek de tığ işi hırka modellerinde ve daha birçok tarifte kullanacağımız çok hoş bir örnek. Şimdi anlatımını izleyelim.

Tığ İşi Hırka Yapımı Anlatımlı

Yuvarlak yakalı, önden düğmeli çok beğeneceğimiz tığla ördüğümüz kolay örgülerden. Örneği çıkartıp birçok modelde kullanabiliriz. Etol şal modelleri, yelekler, hırkalar, bebek elbiseleri gibi. Zincir sayısı ayarlanarak her yaşa her bedene uyarlanarak örülecek örneklerden. Kendi bedeninize göre örmek için daha önce kullandığınız bir kıyafeti kalıp olarak kullanabilirsiniz.

Tığ İşi Yazlık Hırka Modelleri Anlatımlı 1

3,5 mm tığ, % 100 pamuklu iplikle örülmüş tığ işi yazlık hırka modelleri anlatımlı örneğin nasıl örüldüğünü izleyelim. Böylece kendimize, küçük kızlarımıza, genç kızlarımıza hatta bebeklere bebek örgü modellerinde en güzel hırkaları örelim.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler