Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığ İşi Hırka Modeli Anlatımlı

Tığ işi ceket örnekleri yapılışı hazırladık. Kolay örgü modellerinden ve oldukça şık. Örgüye yeni başlayanlar da rahatlıkla yapabilirler. Modelin detaylı bir yapılışı yok. Sizler için şemasını bulduk ve yayınlamaya çalışıyoruz. Bolca resim var. Yakından çekilmiş, önden ve arkadan. Örgü bilen arkadaşlar rahatlıkla öreceklerdir. Yeni başlayan arkadaşlarımız da rahatlıkla örebilirler. Zincir ve trabzanlardan oluşuyor. Bu modelimizden önce ceket örgü modelleri yapılışı hazırlamıştık. Ünlü markaların hazırladığı örgü ceketleri sizlere anlatımlı olarak vermiştik. Anlatımlı paylaştığımız örgü bayan ceket modellerini istediğiniz renklerde örebilirsiniz. Tığ işi örgü hırka modeli nasıl yapılır birçok model mevcut. Yapılışı kolay modeller. Duruşu örgünün kolay olmasına rağmen çok şık modeller. Örgü dantel ceket modeli motiflerle yapılmış çok güzel bir örnek. Kızınız için, kendiniz için örebilirsiniz. Harika bir örnek. Çilek örgü modeli yapılışı ile çok şık ceketler, hırkalar, yelekler, bluzlar örebilirsiniz. Tarifini, nasıl yapıldığını sizlere videolu olarak hazırlamıştık. Sıra tığ işi hırka modelleri anlatımlı örnekte.

Tığ İşi Bayan Hırka Modelleri Anlatımlı

Örneğin daha detaylı yapılışını araştırdım ama bulamadım. Tığ işi hırka modelleri anlatımlı örneğin sadece şemasını bulabildim. Şemayı uyarlayarak istediğiniz bedene göre örebilirsiniz. Çok şık ve zarif bir örnek. Mevsimlik olarak kullanabilirsiniz. Önce modelin şemasını verelim. Ve şemanın altında sembollerin ne anlama geldiğini.

Tığ İşi Hırka Modelleri Anlatımlı 17

Şemada daireler zinciri, uzun çizgiler trabzanı, artılar ise sık iğneyi temsil ediyor. Şemanın okunuşu bu şekilde. İstediğiniz uzunlukta, örmek istediğiniz bedene göre zincir çekerek başlayıp ve şemayı uyguladığınızda örgünüz aşağıdaki modeller gibi görünecektir.

Hırka bittiğinde şahane duruyor. Yayınlandığımız zamandan itibaren çok sevilecek bir hırka. Şimdi tığ işi hırka modelleri anlatımlı örneğin videolu yapılışını izleyelim.

Kaynak : http://www.liveinternet.ru/users/natalica_ja/post419974805/

Benzer İçerikler
2 thoughts on “Tığ İşi Hırka Modeli Anlatımlı”
  1. sevda öral dedi ki:

    Lütfen kol kesimleri nasıl yapılıyor anlatır mısınız
    bir de kolun bedene birleitirilmesi nasıl yapılıyor, videoları var mı

    1. Melek dedi ki:

      Merhaba. Öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Hırka ile bulduğum tüm anlatımlar içerikte mevcut. Videolarda kesim işlemlerinden bahsedilmekte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler