Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bebek Hırkası Modeli

Bebek hırkası modelinden güzel bir örneğin yapılışını hazırladık. Örgü aplike modelleri ile süsleyeceğiniz çok güzel bir hırka. Tığ işi örgü modelleri ile kolayca örüyoruz. Tığ ile şiş ile en güzel en beğendiğimiz örneklerle hırkalar, yelekler örebiliriz Birazdan paylaşacağımız bebek hırkası modeli üzerini dilediğiniz gibi süsleyeceğiniz örneklerden olacak. Bebek hırkalarına kız ve erkek bebeklere göre örgü aplikeler ile süsleyebilirsiniz. Bebek hırkaları için oldukça fazla ip çeşidi var. Bebe yünleri, akrilik ipler, keten – pamuklu ipler gibi. Beğendiğiniz iplerle beğendiğiniz örnekleri örebilirsiniz. Erkek bebek hırka anlatımlı olarak örebilirsiniz. İstediğiniz renklerde. Kız bebekler içinde çok uygun. Örgü çiçeklerle, dantellerle, örgü arabalarla, örgü bebeklerle süsleyebilirsiniz. Örgü bebek hırka yapımı için detaylara geçelim.

Bebek Hırka Modelleri Anlatımlı

Tığ ile örülen kolay hırkalardan. Zincir sayılarını ayarlayarak her yaşa göre örebilirsiniz. 5 yaş için örgü hırka modelleri anlatımlı örnek olarak da zincir sayıları ile ayarlayabilirsiniz. Bebek hırkası modeli siyah beyaz iplerle örülmüş kolay kapşonlu hırka modellerinden. Hırka 3 mm tığ ve pamuklu iplerle örülmüş. 3- 6 yaş için uygun ölçülerde diyebiliriz. Tabi her çocuğun bedeni farklı olabiliyor. Şemayı kendi çocuğumuza göre uyarlayarak örmek daha doğru olur. Kolay bir hırka. İlk defa örgü öreceklerde rahatlıkla örebilirler. Önce bebek hırkası modelinin şemalarına göz atalım.

Bebek Hırkası Modeli 6

Bebek Hırkası Modeli 7

Bebek Hırkası Modeli

Bebek Hırkası Modeli 1

Bebek Hırkası Modeli 2

Sıra geldi şemayı resimlerle incelemeye.

Hem şemayı hem de şemanın resimlerle örülmüş hallerine baktık. Sıra geldi hırkanın son haline bakmaya. Kolay ve şık. Üzerini örgü aplikelerle süslemeyi unutmayın.

Bebek Hırkası Modeli 20

Bebek Hırkası Modeli 21

Bebek Hırkası Modeli 19

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/15

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler