Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kolay Örülen Hızlı Biten Örgü Hırka

Baharlık, yazlık olarak kullanabileceğimiz hırka yapılışı hazırladık. Kısa kollu hırka yapılışının kollarını daha kısa tutarak örgü yelek modelleri olarak da kullanabilirsiniz. Örgü hırka modellerini ajurlu örgü modellerinden oluştuğu için pamuklu ipler, merserize ipler, keten ipler kullanabilirsiniz. Merserize örgü hırka modelleri yaz için en kullanışlı örgülerden. Serin bahar günlerinde de kullanabilirsiniz. Merserize örgü hırka modelleri yapımının zincir sayılarını ayarlayarak her yaş her beden için örebilirsiniz. Yazlık olarak kullanacağınız modellerden biri ise bademli altıgen hırka yapılışı. Pamuklu iplerle öreceğiniz örneklerden. Koza hırka nasıl örülür detaylarıyla paylaşmıştık. Çeşit çeşit iplerle örebilirsiniz. Gelelim şimdi çok severek öreceğimiz kolay örülen hızlı biten örgü hırka anlatımına geçiyoruz.

Hızlı Biten Hırka Nasıl Örülür?

Beğendiğimiz tığ işi örneklerle öreceğimiz şahane bir hırka daha. Pamuklu ipler, merserize ipler, keten iplerle yazlık olarak öreceğimiz örneklerden. Bildiğimiz örnekle oluşan bir hırka. Kolay örülen hızlı biten örgü hırka örneği daha önce farklı modellerde de kullandığımız örnekten oluşuyor. Yelek ve şal da örmüştük.

Örgü hırka modellerinin kol boyunu istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Hırkanın uzunluğunu da istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Kısa, uzun, salaş hırkalar örebilirsiniz.

Kolay Örülen Hızlı Biten Örgü Hırka

Kolay örülen hızlı biten örgü hırka tamamlandığında yukarıdaki gibi duracak. Oldukça güzel ve şık. Son olarak videoya geçelim hırkamızın nasıl örüldüğünü öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler