Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Popcorn Hırka Yapımı

Tığ işi örgü modellerinden güzel bir hırka modelleri tarifi daha hazırladık. Popcorn hırka yapımı. Popcorn örgü modelini istediğiniz örgü modelinde kullanabilirsiniz. Bebek battaniyesinde kullanabilirsiniz. Renk renk örerek bebek hırka modellerinde kullanabilirsiniz. Popcorn hırka yapımını sizlere şemalı olarak hazırladık. Popcorn örgü modelleri birçok farklı şekilde yapılıyor. Siz bildiğiniz beğendiğiniz teknikleri de kullanabilirsiniz. Şemadaki tekniği de videodaki tekniği de. Hırkalarda, yeleklerde ve daha birçok örgü modellerinde kullanabilirsiniz. Daha fazla anlatımlı örgü modelleri anlatımlarına mimuu.comdan ulaşabilirsiniz. Şimdi popcorn hırka yapımı detaylarına göz atalım.

Popcorn Hırka Nasıl Örülür?

Mavi renk ve 5 numaralı tığ ile örülmüş bir hırka. Siz sevdiğiniz  iplerle ve beğendiğiniz renklerle örebilirsiniz hırkayı. Popcornları trabzanlarla örüp son ilmekleri birlikte örerek yapıyoruz. Popcorn hırka yapımının şemasını inceleyelim şimdi.

Popcorn Hırka Yapımı 1

Kendi bedenimize göre veya örmek istediğimiz bedene göre zincir çekiyoruz ve üzerine popcornları yapıyoruz. Popcornları aynı yere 4 trabzan yapıp son ilmekleri birlikte örerek yapıyoruz. Bildiğiniz farklı bir teknik varsa onu da kullanabilirsiniz. Her bedene göre, çocuklara göre örebilirsiniz. Şimdi popcornları nasıl yaptığımızı videolu olarak izleyelim.

Her örgüde popcornlar çok güzel duruyor. Bebek örgülerinde, liflerde kullanabilirsiniz. Hırka olarak da çok güzel düşünülmüş. Bebek örgü modelleri olarak da harika duracak bir model. Şimdi bu hırkanın bittiğinde nasıl durduğuna bakalım. Çok beğeneceksiniz. Kızlara çok yakışacak bir hırka.

Popcorn Hırka Yapımı

Kaynak : https://mdemulher.abril.com.br/moda/aprenda-a-fazer-um-casaco-de-croche-com-ar-artesanal-e-rustico/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler