Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Dantel Bayan Hırka Modelleri ve Yapılışları

Dantel örnekleri olarak, hırka modelleri olarak, kazak modelleri olarak ördüğümüz çok güzel bir model. Nasıl yapıldığını şemalı olarak bulabilirsiniz. Ve takıldığınız bir yer olursa sorabilirsiniz. İnce pamuklu iplerle ördüğümüz bir örnek. Merserize iplerle de örebilirsiniz. Tığ işi hırka modelleri anlatımlı harika bir örnek. Zincir sayılarını ayarlayarak her yaş için örebilirsiniz oldukça güzel bir örnek. Mevsimlik olarak kullanabilirsiniz. Yazın kullanabilirsiniz. Hırkanın boyunu istediğiniz gibi uzatabilirsiniz. Tığ işi ile ördüğümüz çok şık bir hırka. Daha fazla hırka modelleri, kazak modelleri için el örgüsü bayan hırka modelleri ve yapılışları için önceki tarifleri de inceleyebilirsiniz. Şimdi yeni modelimizin yapılışına geçelim.

Tığ İşi Kolay Dantel Hırka

El örgüsü bayan hırka modelleri ve yapılışlarındaki modelde uzunluk 49 cm, göğüs 44 cm, kol uzunluğu 41 cm. Siz bu ölçüleri kendi bedeninize göre veya örmek istediğiniz bedene göre ayarlayabilirsiniz. Hırkayı önce kendi bedenimize göre tığ işi kafes olarak örüyoruz. Daha sonra üzerine kenar oyası modelleri ile şekiller veriyoruz. Hemen dantel hırka modellerimizin şemasını görelim.

El Örgüsü Bayan Hırka Modelleri ve Yapılışları

Örgü V Yaka Kazak Modelleri 11

Şemamız bu şekilde. Kol şemamız da çok güzel. Bu şemayı da farklı örgülerinizde kullanabilirsiniz. Düğme olarak incileri seçtiğinizde harika duracaktır. Ön ve yaka kısımları sık iğne ile bant örüyoruz.

Örgü V Yaka Kazak Modelleri 10

Örgü V Yaka Kazak Modelleri 1

Örgü V Yaka Kazak Modelleri 4

Örgü V Yaka Kazak Modelleri

Örgü V Yaka Kazak Modelleri 3

Parçaları gördük. Tüm parçaları ekliyoruz. Dikerek veya sık iğne ile. Harika ve çok zarif. Ben çok beğendim. Sizde örgülerinizde kullanabilirsiniz.

Örgü V Yaka Kazak Modelleri 13

Örgü V Yaka Kazak Modelleri 14

Örgü V Yaka Kazak Modelleri 2

Örgü V Yaka Kazak Modelleri 8

Örgü V Yaka Kazak Modelleri 9

Örgü V Yaka Kazak Modelleri 7

Örgü V Yaka Kazak Modelleri 6

Örgü V Yaka Kazak Modelleri 5

Örgü V Yaka Kazak Modelleri 12

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/10/zhifa

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler