Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çeyizlik Dantel Havlu Kenarı Örneği Yapılışı

Örgü modelleri ve yapılışlarından çok hoş bir modelin yapılışıyla devam ediyoruz. Çeyizlik dantel havlu kenarı örneği yapılışı. Mavi ve beyaz çiçeklerle süslenmiş çok hoş dantel örneklerinden bir paylaşım hazırladık. Havlularımızı iğne oyaları ve tığ oyalarıyla, dantel modelleriyle süslemeye devam ediyoruz. Bugün çiçekli çok beğenilecek havlu kenarı modelleri yapılışı hazırladık. Birazdan yapılışından bahsedeceğiz. Öncesinde birkaç havlu kenarından daha bahsedelim.

Havlu kenarı modellerinde nişan yüzüğü örneği de çok sevilen modellerden. Farklı bir modelin yapılışından bahsedecek olursak yeni model nişan yüzüğü havlu kenarı çok beğeneceğiniz ilginizi çekecek yeni örneklerden. V li trabzanlarla yaptığımız keyifli örneklerden. Yeni örgü yelek modeli yapılışı paylaşmıştık. İsterseniz yelek modellerinde isterseniz havlu kenarlarında da kullanacağınız örneklerden. Pike modellerinde de kullanabilirsiniz. Oldukça güzel bir örnek. Dantel havlu kenarı örneği yapımı da yine muhteşem modellerden biri. Hazırsanız yeni modele geçelim. Detaylı yapılışıyla çeyizlik dantel havlu kenarı örneği yapılışını öğrenelim.

En Güzel Havlu Kenarı Modelleri Yapılışı

Mavi beyaz renk kullanılarak ve tığ oyası dağlarla birlikte yapılarak örülmüş harika bir havlu kenarı anlatımı hazırladık. Simli iplerle de bu güzel havlu kenarını örebilirsiniz. Çiçekleri havlunuzda bulunan renklerden seçebilirsiniz. Oldukça güzel, gösterişli, zarif bir örnek.

Çeyizlik Dantel Havlu Kenarı Örneği Yapılışı

Dağlarla, çiçeklerle yapılmış muhteşem bir model. Çeyizlik dantel havlu kenarı örneği yapılışı yayında. Son olarak videoya geçiyor nasıl yapıldığını izliyoruz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler