Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yeni Model Nişan Yüzüğü Havlu Kenarı

İç içe geçmiş halkalardan oluşan çok şık bir örnek hazırladık. Yine geçtiğimiz günlerde yine halkalardan farklı örgülerde tasarlamıştık. Yeni modelin yapılışına geçmeden önce halkalı örgülerimizden bahsedelim. Halkalı şeker lif yapılışı. Yine renkli halkaların iç içe geçerek oluşturduğu lif örneklerinden. Halkalı bebek battaniyesi yapılışı yine aynı teknikle örülmüş ve bebek battaniyesine çevrilmiş örgülerden. Az sonra paylaşacağımız iç içe halkaları da farklı örgülerde kullanabilirsiniz. Mesela dantel runner modellerinde, örgü paspas modellerinde, tığ işi amerikan servis örneklerinde veya bebek battaniyelerinde. Harika olur. Klasik, eskilerden bugüne kadar gelen nişan yüzüğü havlu kenarı çok beğeneceğiniz örneklerden. Yeni model nişan yüzüğü havlu kenarı da öyle. Çok güzel duruyor. Trabzanlarla, kafeslerle yaptığımız örneklerden. Hazırsanız tarife geçelim.

Nişan Yüzüğü Havlu Kenarı Nasıl Yapılır?

Yeni model nişan yüzüğü havlu kenarı yapılışı kaçırılmayacak örneklerden. Halka halka örüyoruz. Halkalar iç içe geçiyor. İki renkli örgü modelleri olarak tasarlanan havlu kenarı modellerinden. Bu modeli tek renk olarak da çalışabilir uç danteli modelleri olarak da kullanabilirsiniz. Şeritleri yan yana ekleyerek çeyizlik yelek modellerinde kullanabilirsiniz. Runnerler, paspaslar örebiliriz.

Yeni Model Nişan Yüzüğü Havlu Kenarı

Çok güzel görünüyor değil mi. Yeni model nişan yüzüğü havlu kenarı anlatımı videoda yer alıyor. Yabancı örgü modellerinden yeni modelin anlatımını izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler