Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yuvarlak Motif Dantel Yapımı

Dantel örnekleri ile devam ediyoruz. Sırada yuvarlak motiflerden oluşmuş yuvarlak motif dantel yapımı var. Kolay yuvarlak dantel modellerini birçok şekilde kullanabilirsiniz. Kalın iplerle örerek örgü bardak altığı modelleri olarak kullanabilirsiniz. İnce dantel ipleri ile örerek dantel yuvarlak yatak odası örnekleri olarak örüp bitirdiğinizde çok zarif duracak. Yuvarlak motif dantel yapımı yazlık bluz modelleri, tığ işi yelek modelleri olarak da örebilirsiniz. Merserize iplerle örerek yeleklerde kullanabilirsiniz. Üst kısım motifli alt kısımlarda trabzanlarla kafesler ile tamamlayarak örebilirsiniz. Dantel havlu kenarı modellerinde kullanabilirsiniz. Örgü şal modellerinden etol şal modelleri olarak kullanabilirsiniz. Dantel tepsi örtüsü yapılışı olarak örüp kullanabilirsiniz. Yuvarlak motif dantel yapımın anlatımına geçiyoruz.

Yuvarlak Dantel Yapımı

Çok zarif iğne oyası gibi duran güzel bir örnek. Detaylı yapılışı videoda yer alıyor. Sizde videodan takip ederek yuvarlak motif dantel yapımını öğrenebilir ve çeşitli örgülerinizde kullanabilirsiniz.

Yuvarlak Motif Dantel Yapımı

Yuvarlak motif dantel yapımı uzun ilmekleri dondurma çubuğu ile kalın şişle yapabilirsiniz. O zaman ilmekleriniz daha düzgün ve motifler hep aynı boyda olacaktır. 4 motifin arasına küçük çiçeklerden ekleyebilirsiniz. Büyük motifin ilk başlangıcında bulunan çiçekten. Veya boş bırakabilirsiniz. O şekilde de güzel duracaktır. Yuvarlak motif dantel yapımı çok zarif duruyor. Şimdi tüm detayları ile baştan sona anlatımı ile yapılışını izleyelim. Bol hobili, sağlıklı, huzurlu günler dileriz. İyi seyirler.

 

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler