Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Yuvarlak Amerikan Servis Yapılışı

Örgü modelleri ve yapılışlarında çok hoş dantel örnekleriyle devam ediyoruz. Örgü amerikan servis modelleri, örgü paspas modelleri, örgü runner modelleri olarak kullanacağımız harika bir örnek var. Adım adım yapılışını öğrenecek daha sonra örgü yuvarlak amerikan servis yapılışını örüp kullanmaya başlayacağız. Örgü supla modelleri masa düzeninize çok yakışacak. Aynı zamanda supla dışında örgü saksı altlığı olarak da kullanabilirsiniz. Çok amaçlı olarak kullanılacak dantel modellerinden. Beğendiğimiz dantel örneklerini daha kalın iplerle paspas, supla, runner gibi modellerin yapılışında kullanabiliriz.

Yuvarlak, kare, dikdörtgen birçok şekilde supla ördük. Bugün de yine yuvarlak bir modelin yapılışını öğreneceğiz. Çok şık ve çok zarif. Yeni örgü yuvarlak amerikan servis yapılışına geçmeden daha önce ördüğümüz birkaç modelden bahsedelim. Bahsedeceğimiz modeller yine yuvarlak olacak. Daha fazlasına önceki içeriklerimizden ulaşabilirsiniz. Pamuklu, akrilik ve hasır iplerle çok güzel suplalar örebiliriz. Mesela hasır iple yuvarlak amerikan servis yapımı çok güzel bir örnek. Lif tekniği ile örülüyor. Lif örmeyi bilenler rahatlıkla öreceklerdir. Önereceğimiz bir diğer model ise incili amerikan servis ve bardak altlığı yapılışı olacak. Bardak altlıklarıyla amerikan servisleri takım yapabilirsiniz. Dikkat çekeceğimiz son model ise örgü amerikan servis modelleri anlatımlı örnek olacak. 2 renk kullanarak, tek renk kullanarak çok güzel suplalar örebilirsiniz.

Yuvarlak Amerikan Servis Nasıl Örülür?

Pamuklu iplerle örülmüş harika bir model daha. Kenarı bademli, ananas veya çilek örgü modeli olarak isimlendirdiğimiz örgü yuvarlak amerikan servis yapılışı. Tek renk olarak örüleceği gibi içi farklı bademler farklı renk olarak da örülebilir.

Örgü Yuvarlak Amerikan Servis Yapılışı 2

Örgü Yuvarlak Amerikan Servis Yapılışı 3

Örgü Yuvarlak Amerikan Servis Yapılışı 1

Suplamız bittiğinde tıpkı yukarıdaki gibi olacak. O halde videoya geçelim ve baştan sona yapılışıyla örgü yuvarlak amerikan servis yapılışını öğrenelim.

Kaynak : https://www.instagram.com/p/Cth0zYapefy/?img_index=1

https://www.instagram.com/p/CtUbdh9px2N/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler