Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İncili Amerikan Servis ve Bardak Altlığı Yapılışı

Çeyizler için güzel bir takım hazırladık. İncili amerikan servis ve bardak altlığı yapılışı. Sofra düzeninize çok yakışacak. İster tek parça halinde sadece amerikan servisi yada sadece örgü bardak altığını örebilirsiniz. Takım olarak yapılan örgüler son zamanlarda çok tercih ediliyor. Sizde masalarınızda kullanabilirsiniz. Eğer örgü örerek satış yapıyorsanız bu takımı mutlaka örgüleriniz arasına, satış yapacağınız ürünler arısına ekleyebilirsiniz. Yuvarlak amerikan servis örme aynı renk inciyle son dokunuşunu yaptığımız örneklerden. Örgü amerikan servis modelleri için koton ipler, makrome ipleri tercih edebilirsiniz. İnciler yerine tahta boncuklar yada deniz kabukları da kullanabilirsiniz. Hasır ip, kağıt ip örgü amerikan servis modellerine çok yakışıyor. Hasır amerikan servis ikeada gördüğümüz model için kağıt ip ve kasnak kullanmıştık. Kasnak üzerine ip sarma şeklinde tutkal kullanarak yapmıştık. İncili amerikan servis ve bardak altlığı yapılışı için kağıt ip kullanabilir tahta boncukla süslemeyi yapabiliriz.

Tığ İşi Amerikan Servis Takımı Nasıl Örülür?

Pamuklu ipler ve aynı renkte incilerle örülmüş çok hoş bir örnek. Aynı modeli kırmızı, gri renklerde örülmüş hallerini de göreceğiz. Yine yeşil renkle örülmüş kenarında ebruli ipler kullanılmış modeli de inceleyeceğiz. Sizde beğendiğiniz renklerle örerek masalarınıza şıklık katacaksınız. Örgülerinizde inci boncuk sevmiyorsanız son turda sadece kenar oyasını yapabilirsiniz. İncileri iptal edebilirsiniz. İncisiz halini de göreceğiz.

İncili Amerikan Servis ve Bardak Altlığı Yapılışı 10

İncili Amerikan Servis ve Bardak Altlığı Yapılışı 3

Suplaların çapları 37 – 40 cm civarında. Tur sayılarıyla, farklı kalınlıklarda iplerle örüldüğünde ölçülerde değişecektir. Takımımız bu şekilde şimdi aynı modeli farklı renklerle örülmüş örneklerine göz atalım. İsterseniz incileri iptal edebilir dikmeyebilirsiniz.

İncili Amerikan Servis ve Bardak Altlığı Yapılışı 8

İncili Amerikan Servis ve Bardak Altlığı Yapılışı 7

İncili Amerikan Servis ve Bardak Altlığı Yapılışı 6

İncili Amerikan Servis ve Bardak Altlığı Yapılışı

İncili Amerikan Servis ve Bardak Altlığı Yapılışı 1

İncili Amerikan Servis ve Bardak Altlığı Yapılışı 2

İncili Amerikan Servis ve Bardak Altlığı Yapılışı 3

İncili Amerikan Servis ve Bardak Altlığı Yapılışı 9

İncili Amerikan Servis ve Bardak Altlığı Yapılışı 11

İncili Amerikan Servis ve Bardak Altlığı Yapılışı 4

Modelimizin bitmiş halinin farklı renklerini inceledik. Şimdi incili amerikan servis ve bardak altlığı yapılışının videosunu izleyelim.

Kaynak : https://www.instagram.com/vanacrochet/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler