Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Şişle Yeni File Örgü Modeli Yapılışı

Şiş örgü modellerinden file örgü modeli hazırladık. Yine birçok modelde kullanacağımız kolay örgü modellerinden. Şişle yeni file örgü modeli yapılışı yazlık, kışlık birçok modelde kullanacağımız örneklerden. Kolay ajurlu örgü modellerinden şahane yazlık örgüler olur. Mesela örgü kazak modelleri örebilirsiniz. Örgü hırka modelleri örebilirsiniz. Örgü elbise modelleri örebilirsiniz. İçine astar geçirebilirsiniz. Veya elbise üzerinde kullanabilirsiniz. Tunikler, tişörtler, örgü yelek modelleri örebilirsiniz. Örgü süveter modellerinde kullanabilirsiniz. Benim aklıma gelen fikirler bunlar. Eğer sizin de aklınıza gelen fikirler varsa bizimle paylaşabilirsiniz. Mimuu.com olarak yeni örgü modellerini örnek kısmını paylaşmayı seviyoruz. Daha sonrası biraz hayal gücüne kalıyor. Yani örmek istediğimiz tüm modellerde anlatımını paylaştığımız örnekleri kullanabilirsiniz. Şişle yapılan ajurlu örgü modeli için anlatıma geçelim. Daha sonra dilediğimiz yerde örneği kullanabiliriz.

En Kolay Ajur File Örgü

Bu kez anlatımlarımız arasında file örgü yapımı var. Zarif ve oldukça şık. Hem örmesi de kolay. Modeli şemalı ve videolu olarak hazırladık. Yine yabancı örgü modellerinden bir örnek. Modelin arka kısmı da çok güzel duruyor. Modeli elbise, tunik, bluz, yelek gibi sayamadığımız birçok tarifte kullanabilirsiniz.

Şişle Yeni File Örgü Modeli Yapılışı 5

Model 4 turun tekrarından oluşuyor. Şişe ilmekleri 4 ve 4 ün katları olarak atmalıyız. Ayrıca + 2 kenar ilmeği ekleyeceğiz. Daha sonra videoda anlatıldığı gibi öreceğiz. Şemamızı yukarıda gördük. Sıra geldi örneğin ön yüzünden ve arka yüzünden nasıl göründüğüne bakmaya.

Şişle Yeni File Örgü Modeli Yapılışı 3

Şişle Yeni File Örgü Modeli Yapılışı

Şişle Yeni File Örgü Modeli Yapılışı 2

Şişle Yeni File Örgü Modeli Yapılışı 1

Şişle Yeni File Örgü Modeli Yapılışı 4

Çok güzel değil mi. Son olarak ise videodan şişle yeni file örgü modeli yapılışını izleyelim. Örneği öğrenelim.

Kaynak : https://zen.yandex.ru/media/cozyhands/stilnaia-krupnaia-setka-spicami–dlia-viazaniia-tunik-sarafanov-djemperov-629cb96508ad5a017805ccb7?&

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler