Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kolay Örgü Şiş Örneği Anlatımlı

Şiş örgü örneklerinden çok hoş bir örnek daha. Kolay örgü şiş örneği anlatımlı. Ajurlu örgü modellerinden yeni bir tarif. Çeyizlik yelek modellerinde, örgü hırka modellerinde, süveter modellerinde hatta örgü elbise modellerinde bile kullanabiliriz. Ajurlu örgüler çeyizlik örgülerde çok hoş duruyor. Genelde de hep alize ipler kullanılıyor. Çeyizlik örgülere alize ipler çok yakışıyor. İnce ve zarif bir görüntü veriyor. Ajurlu şiş örgü örneği yapışını illa alize iplerle örmek zorunda değiliz. O kadar çok ip çeşidi var ki beğendiklerimizi her modelde kullanabiliriz. Yazlık örgü modellerinde kullandığımızda yazlık ipler kullanabiliriz. Kolay şiş örgü örnekleri anlatımlı örneği ip seçimini de doğru yaparak çok daha şık hale getirebiliriz. Hemen detaylarıyla gösterişli iki şiş örgü modeli nasıl örülür izleyelim.

İki Şişle Ajurlu Örgü Modeli Yapılışı

İki şişle çok hoş bir örnek hazırladık. aha önce şişle ördüğümüz ip çekmeli modellere benziyor. Burgulu Çanakkale örgü modeli, yelpaze örgü modeli gibi. Benzer şekilde örülüyor. Örgüde ilmek sayılarını 10 ve katları olarak belirliyoruz. Daha sonra +2 simetri olması için ilmek esliyoruz. Ve yine  +2 kenar ilmeği ekliyoruz. Modeli denemek için şişe 14 ilmek atarak başlayabilirsiniz.

Kolay Örgü Şiş Örneği Anlatımlı

Çok hoş duruyor değil mi. Örgü severler modeli hemen çıkartmaya başladılar bile. Bizde çıkartmak için hemen videoya geçelim. Kolay şiş örgü örneği anlatımı yayında. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler