Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kolay Şiş Örgü Örnekleri Anlatımlı

Şiş örgü modelleri ile çok kolay bir modelin yapılışını hazırladık. Çok şık bir model. Simli iplerle örgü kazak modellerinde kullanabilirsiniz şahane oluyor. Bebek örgülerinde kullanabilirsiniz. Kolay şiş örgü örnekleri anlatımlı model birçok modelde kullanabileceğiniz kolay örneklerden. Kolay bebek bere yapımı anlatımlı modellerde kullanabilirsiniz. Değişik bebek yeleklerinde kullanabilirsiniz. Kolay örgü etek modelleri yapabilirsiniz. 2 parça örüp yanlardan birleştirebilir beline lastik geçirerek çocuk etekleri yapabilirsiniz. Çocuk yelek örgü modellerinde çok güzel olacak. Kendinize el örgüsü çeyizlik yelek modelleri, el örgü hırka modelleri olarak örüp kullanabilirsiniz. Örnek uygulamasını sadece ön kısımlarda yapabilir kollarda, arka kısımda düz örgüler kullanabilirsiniz. Çıtı pıtı çok şık bir kazak, hırka, yelek olur. Kolay örgü modeli anlatımlı olarak hazırladık. Videodan takip ederek örneği öğrenebilir daha sonra istediğiniz örgülerde kullanabilirsiniz. Örgüye yeni başlayanlar için kolay örgü modeli. İlk defa şiş aldıysanız elinize ve modelli örgüler örmek istiyorsanız bu modeli kullanabilirsiniz. Şişle kolay örgü modelleri bittiğinde nasıl duruyor, nasıl örülüyor ona geçelim.

Kolay Şiş Örgü Örnekleri Anlatımlı 1

Çok Kolay Şiş Örgü Modelleri

Kolay şiş örgü modelleri anlatımlı model hazırladık. 4 tur tekrarından oluşan çift sayıda ilmek atarak başladığımız bir örnek. 2 ve katları olacak şekilde ilmek sayılarınızı ayarlayarak birçok örgünüzde kullanabilirsiniz.

Şişimize ilmekleri attık, 2 ilmeği birlikte örüyoruz. Şişten çıkartmıyoruz. 1. ilmeği tekrar örüyoruz. 1. turda sıra sonuna kadar bu işlem tekrar ediliyor. Arka sıralar ters olarak örülüyor. Detaylı yapılışını videodan izleyebilirsiniz. Oldukça kolay bir model.

İki farklı iple modelin nasıl durduğuna bakalım. Kalın iplerle de güzel durur. İplerinizi 2 kat yaparak da örebilirsiniz.

Kolay Şiş Örgü Örnekleri Anlatımlı 2

Kolay Şiş Örgü Örnekleri Anlatımlı

Kolay şiş örgü örnekleri anlatımlı modelin yapılışını videodan izleyelim. Aklınıza takılan bir konu olursa çekinmeden bizlere sorabilirsiniz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler