Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kolay Örgü Modeli Anlatımlı

Sizler için çok güzel bir şiş örgü modeli hazırladık. Birçok örgü modelinizde kullanabilirsiniz. Örgü kazak modellerinde, battaniye modellerinde, erkek kazak modellerinde, erkek örgü yelek modellerinde. Kolay ve şık bir örgü modeli. Çok araştırdım ama anlatım olarak sadece bu şemayı buldum. Model düz örgü ve ters örgüden oluşuyor. Kolay bir model. Sizler için kolay ve güzel modelleri anlatmaya çalışıyoruz. Örgüye yeni başlayanlar da rahatlıkla örebilsinler diye. Video çekmek biraz zahmetli oluyor. Vakit bulmak çok zor oluyor. Örgü yelek modeli yapımı sizlerin istediği üzerine video çekmeye çalıştık. Umarım sizler için açıklayıcı bir video olmuştur. Örmek istediğiniz bedene göre saç örgü kısımlarını ayarlayabilirsiniz. Erkek örgü boyunluk modeli ile birçok örgü modeli örebilirsiniz. Kazak modelleri, şapka modelleri ve yapılışları yapabilirsiniz. Delikli boyunluk modeli yapılışı ile de çok şık delikli yelek modelleri yapabilirsiniz.

Kolay Örgü Modeli Nasıl Yapılır?

Modelimiz düz örgü ve ters örgüden oluşuyor. Modelin sizlere şemasını vereceğim. Modelin şemasından takip ederek yapabilirsiniz.

Kolay Örgü Modeli Anlatımlı 2

Şemada dik çizgiler düz örgüyü , yan çizgiler ters örgüyü temsil ediyor. Şemayı bu şekilde okuyarak yapabilirsiniz. Modelin birkaç turun nasıl yapıldığını sizlerle paylaşacağım. Kalan turları şemadan takip edebilirsiniz. Şimdi model bittiğinde nasıl göründüğüne bakalım. Kendi bedeninize göre , örmek istediğiniz bedene göre sayıları ayarlayarak kazak modellerinde ve diğer modellerinizde kullanabilirsiniz.

Kolay Örgü Modeli Anlatımlı

Kolay Örgü Modeli Anlatımlı 1

Kaynak : http://klubok.kg7.ru/1/89/5408/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler