Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Emoji Lif Modelleri ve Yapılışları

Emojileri günlük hayatımızda çok kullanıyoruz. Özellikle mesaj yazarken. Birçok sözcüğü emojilerle ifade ediyoruz. Bugün sevdiğimiz emojileri örgüye yansıtarak en güzel lif modellerini ördük. Emoji lif modellerinin şablonlarını hazırladık. Bazı modellerin örülmüş hallerine göz atacağız. Daha sonra ise videolu yapılışı ile emoji lif modelleri ve yapılışını öğreneceğiz. Şablonları inceleyerek beğendiğiniz emojileri lif örneklerine yansıtabilirsiniz. Aynı zamanda sadece lif modellerinde değil kanaviçe etamin örneklerinde, bebek battaniyesinde, köşeden köşeye örgü modellerinde, hama boncuk modelleri, lif modellerinde de kullanacağınız şablonlardan.

Emoji Lif Modelleri ve Yapılışları 47

Emoji lif modellerini çocuklarınıza özel olarak örebilirsiniz. Çeyizlik lif modelleri olarak da sevebilirsiniz. Ayrıca kese lif modellerine de çevirebilirsiniz. İki yüzü farklı emoji örüp kenarlarından birleştirerek kese lif yapabilirsiniz. Çok hoş olur. Lif modelleri dışında emojiyi çanda yapımında da kullanmıştık. Daha kolay bir çalışma. Yapılışına ise papatya emoji örgü çanta yapılışından ulaşabilirsiniz.

Emoji Lif Nasıl Örülür?

Emoji lif modelleri ve yapılışlarını hazırladık. İlk olarak örülmüş emoji lif modellerini göreceğiz. daha sonra şablonlara göz atacağız. Son olarak ise video ile son noktayı koyup lifin nasıl örüldüğünü öğreneceğiz. Hatta beğendiğiniz şablonları örüp kenarlarından birleştirerek bebek battaniyesi olarak da kullanabilirsiniz. Lif tekniğiyle veya sık iğnelerle örüp battaniye olarak örüldüğünde de çok güzel olur.  Evet gelelim emoji liflerin nasıl göründüğünü incelemeye.

Emoji Lif Modelleri ve Yapılışları 42

Emoji Lif Modelleri ve Yapılışları 36

Emoji Lif Modelleri ve Yapılışları 31

Emoji Lif Modelleri ve Yapılışları 27

Emoji Lif Modelleri ve Yapılışları 19

Emoji Lif Modelleri ve Yapılışları 14

Emoji Lif Modelleri ve Yapılışları 7

Emoji Lif Modelleri ve Yapılışları 5

Emoji Lif Şablonları

Kalpli gözler, gülen suratlar, öpücükler, uykucular… Birçok emoji şablonları hazırladık. Videoda anlatıldığı gibi şablonları lif yapımında kullanabilirsiniz. Emojileri yukarıda söylediğimiz gibi lif dışında farklı çalışmalarda da kullanabilirsiniz. Şimdi en güzel emoji şablonlarını inceleyelim.

Son olarak videoya geçip emoji lif nasıl örülür öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler