Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kanaviçe İşlemeli Örgü Yelek Yapılışı

Tığ işi örgü modellerinden kafes tekniği ile yelek örüyor daha sonra üzerine kanaviçe etamin örnekleriyle süsleyerek tasarım örgülere çeviriyoruz. Örgü yelek modelleri, örgü kazak modelleri, örgü şal modelleri, örgü hırka modelleri, bebek örgüleri gibi birçok örgü örüp üzerini el nakışı modelleriyle, kanaviçelerle, örgü aplike modelleriyle süsleyebiliriz. Kanaviçe etamin örneklerinden birçok şema paylaşımında bulunduk. Uygun olanları örgüleriniz üzerine işleyebilirsiniz. Kuş desenleri, çiçek desenleri, yeni yıl desenleri, kanaviçe harf şablonları gibi birçok desen şeması var. Beğendiklerinizi örgülerinize uygulayabilirsiniz. Örgü yelek modellerinde kafes örgü uygulamasını daha önce de ördük. Üzerine ip geçirerek ekose desen uygulaması yaptık. Ekose örgü şal bu teknikle yaptığımız modellerden. Mimuucom olarak yeni modellerle hep birlikte buluşmaya devam ediyor örgülerimize modern yeni tasarımlarla devam ediyoruz. Gelelim şimdi kanaviçe işlemeli örgü yelek yapılışını öğrenmeye.

Kanaviçe İşlemeli Yelek Nasıl Örülür?

Bugün yelek olarak çok güzel bir modelin yapılışını öğreneceğiz. daha sonra bu tekniği hırkalarda, şallarda, bebek örgülerinde kullanarak yeni tasarımlar oluşturabiliriz. Etol şal modelleri, üçgen şal modelleri örüp üzerine kanaviçe işlemeler yapabilirsiniz. Günlük veya çeyizlik olarak çok güzel duracaktır.

Kanaviçe İşlemeli Örgü Yelek Yapılışı 1

Kanaviçe İşlemeli Örgü Yelek Yapılışı

Kanaviçe işlemeli örgü yelek yapılışını tamamladığımızda yukarıdaki gibi çok şık oluyor. Adım adım yeleğin nasıl örüldüğünü izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler