Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kadın Örgüsü Süveter Yapımı

Çiçekli motifleriyle çok hoş kadın örgüsü süveter yapımı hazırladık. Yaz kış kullanacağınız örgü modelleri ve yapılışlarından. Motifli süveterde kullandığımız örneği farklı örgülerinizde de kullanabilirsiniz. Dantel örneklerinde, örgü runner modellerinde, örgü paspaslarda veya bebek battaniyesinde. Eğer sizin de aklınıza gelen fikirler varsa bizlerle paylaşabilirsiniz. Örgü süveter yapılışı yazlık örgü modellerinde de çok hoş duracak bir örnekten oluşuyor. Yaz renklerinde cıvıl cıvıl bluzlar örebilirsiniz. Büstiyerler örebilirsiniz. Lavanta renklerinde çiçekli motiflerden yeni örgüler tasarlayabilirsiniz. Çok sevilen motifli örgü modellerini hırkalarda, yeleklerde, şallarda veya farklı tasarımlarınızda kullanabilirsiniz. Eminim sizin ellerinizden muhteşem tasarımlar çıkacaktır.

Bayan süveter örgü modellerinde motiflerle örülmüş daha önce farklı örneklerden de bahsetmiştik. Eğer kolay bir model örmek istiyorsanız baklava dilimi örgü süveter yapılışını inceleyebilirsiniz. Biraz daha zor ve oldukça gösterişli zarif bir örnek örmek istiyorsanız popcorn motifli örgü süveter yapılışına göz atmanızı öneririm. Gelelim şimdi kadın örgü süveter yapımı detaylarını incelemeye.

Kadın Örgü Süveter Modelleri Yapılışı

Pamuklu iplerle, lavanta renklerinde kolay bir çiçekli desenle örülmüş çok hoş bir süveter. Tişörtlerinizle, elbiselerinizle, gömleklerinizle rahatlıkla kombinleyerek kullanabilirsiniz. Yazın tatilde yazlık örgü olarak kullanabilirsiniz. Çok amaçlı kadın örgüsü süveter yapımından.

Kadın Örgüsü Süveter Yapımı

Kadın Örgüsü Süveter Yapımı 1

Kadın Örgüsü Süveter Yapımı 3

Kadın Örgüsü Süveter Yapımı 2

Son olarak hemen videoya geçelim. Bu güzel süveterin nasıl örüldüğünü öğrenelim. İyi seyirler.

Kaynak : https://www.instagram.com/ralee_hands/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler