Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Baklava Dilimi Örgü Süveter Yapılışı

Tığ işi örgü modellerinden çok şık bir süveter yapılışı hazırladık. Baklava dilimi örgü süveter yapılışı. Her yaş için örülebilecek en güzel örgülerden biri. Örgüye yeni başlayanlarında rahatlıkla öreceği modellerden. Baklava dilimlerini daha önce farklı örgülerde kullanmıştık. Bebek battaniyesi örmüştük. Şimdi kendimize sevdiğimiz renklerle örgü süveter modelleri örüyoruz. Örgü süveter örneği kışın veya mevsimlik olarak kullanabiliriz. 3 renk kullanarak ördüğümüz süveterde 2 renk olarak da çalışabilirsiniz. Siyah, beyaz ve gri renk uyumları da çok güzel olacaktır. Araya krem rengi de ekleyebiliriz. 4 renk bir arada kullanmış oluruz. Motifli süveter yapımında kullandığımız baklava dilimlerini farklı örgülerde de kullanabilirsiniz. Mesela örgü paspas modellerinde de çok güzel durur. Baklava dilimli tığ işi paspas. Evinize çok yakışacak. Örgü süveter yapılışı için birçok ip çeşidi kullanabilirsiniz. Yazlık ipler, kışlık ipler kullanabilirsiniz. Yetişkinler için olan süveter modellerinden bahsettik. Son olarak çocuklar için bir süveterden bahsedelim ve yeni modele geçelim. Saçaklı örgü süveter yapılışı. Kız çocuklarına çok yakışıyor. Şimdi baklava dilimi örgü süveter yapılışını izleyelim.

Baklava Dilimi Süveter Nasıl Örülür?

Sarı, mavi ve kahve tonlarıyla örülmüş kol ve yakada tığ işi lastik kullanılmış bir süveter. Yine etek ucunda da lastik kullanıyoruz. Genç kızlar örgü süveter yapımını çok sevecek. Tam baklava dilimi motif ve yarım baklava motifi ile süveteri tamamlıyoruz.

Baklava Dilimi Örgü Süveter Yapılışı

Baklava dilimi örgü süveter yapılışı bittiğinde yukarıdaki gibi görünüyor. Harika değil mi. Hadi birlikte süveter nasıl örülüyor izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler