Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çiçekli Örgü Saç Bandı Yapılışı

Yeni örgü modellerinden çok güzel örgü saç bandı modelleri yapılışı hazırladık. Bebeklere, kız çocuklarına çok yakışacak. Çiçekli örgü saç bandı yapılışı. Bebek örgü modelleriyle takım çiçekli saç bantları örebilirsiniz. Dantel gibi dursun isterseniz tek renk beyaz iplerle örebilir üzerini incilerle süsleyebilirsiniz. Saç bandı modellerinde parça iplerle veya yeni iplerle ördüğümüz birçok modelin yapılışını paylaştık. Mesela en güzel modellerin bir arada olduğu örgü saç bandı modelleri galerisini incelemenizi öneririm. Galeri içinde muhteşem modeller var. Çeşit çeşit örgü çiçek modelleriyle süslenmiş en güzel taçlar, tokalar, saç bantları yer alıyor.

Daha farklı saç bantları örmek isterseniz örgü saç bandı yapımı anlatımlı modeli inceleyebilirsiniz. Daha geniş örerek kulakları da örterek bir nevi örgü kulaklık modellerine de çevirebilirsiniz. Kenarı fıstıklı oldukça güzel örgülerden. Bebek örgüsü saç bandı yapımı ise 3 farklı modelin yapılışının bir arada olduğu modellerden. Tığ veya şiş fark etmez diğer modeller için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi çiçekli örgü saç bandı yapılışını öğrenelim. İyi seyirler.

Tığla Saç Bandı Nasıl Örülür?

Evde kalan ipleri değerlendirmenin en güzel yollarından biri. Çiçekli örgü saç bandı yapılışı. Renk renk çiçekler, çiçeklerin yanında kalp yapraklarıyla güzel bir örnek. Çiçeklerin orta kısmına inciler, pullar dikebilirsiniz. Renkli iplerinizle veya tek renk iplerinizle en güzel saç bantlarını, örgü tokaları örebilirsiniz. Hatta burada örülüşünü öğrendiğimiz modelin anlatımını farklı örgü süsleme sanatında da kullanabilirsiniz.

Çiçekli Örgü Saç Bandı Yapılışı

Cıvıl cıvıl,  bahar gibi. Şimdi çiçekli örgü saç bandı yapılışını öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler