Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bebek Örgüsü Saç Bandı Yapımı

Örgü toka modellerinde, saç bandı modellerinde veya çeşitli süslemelerde kullanacağımız örgü modeli tarifi hazırladık. Tam 3 farklı desende bebeklere çok yakışacak örgü saç bandı modelleri. Saç bandı yapımında evinizde olan ipleri kullanabilirsiniz. Renk renk tokalar örebilirsiniz. Eğer satış yapıyorsanız mutlaka bu modelleri ördüğünüz modeller arasına eklemelisiniz. Örgü gül modellerinden ve 2 farklı şekilde ördüğümüz örgü fiyonk modellerinden hazırladık tokayı. Yine çeşitli örgü çiçek modelleriyle tokalar örebilirsiniz. Tokaları, saç bantlarını örerken boncukları, deniz kabuklarını, püskülleri, çeşitli aksesuarları süslemek için kullanabilirsiniz. Örgü saç bandı modellerinde yerinde süslemeler örgümüzü daha şık hale getirecektir. Son zamanlarda motifli saç bandı modelleri, örgü çıt çıt tokalar çok popüler. Kız çocuklarında çok kullanılıyor. Mesela zara üçgen saç bandı yapılışı çok sevdiğimiz motiften oluşuyor. Örgü çıtçıt toka yapımı ise papatyalı çok zarif bir model. Daha farklı örgü modelinden oluşan bir saç bandı arıyorsanız makrome bebek saç bandı nasıl yapılır bir göz atmalısınız.

3 Farklı Desende Saç Bandı Modeli Yapılışı

Fiyonklar ve çiçeklerle hazırlanmış 3 farklı desende saç bandı modeli yapılışı hazırladık. Hem rengi hem de modeli çok güzel. Videoda bahsettiğimiz örgüleri bebek örgü modellerini süslemek içinde kullanabilirsiniz. Mesela çok şık örgü kemerler, bebek hırkalarına kol uçlarına süslemeler yapabilirsiniz. Elbiseleri, etekleri süsleyebilirsiniz.

Bebek Örgüsü Saç Bandı Yapımı

Çok güzel görünüyorlar değil mi. Örgü gül yanında minik yaprakları, incili fiyonklar birçok yerde kullanılabilir. Şimdi bebek örgü saç bandı yapımını öğrenelim.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler