Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Çıtçıt Toka Yapımı

Son zamanlarda sosyal medya üzerinde örgü toka modellerini çok görmüş olmalısınız. Bugün şahane bir toka yapımı hazırladık. Hem de 1 tane değil tam 2 tane. Her iki modeli rahatlıkla örebilirsiniz. Örgü çıtçıt toka yapımı. Papatyalar, gelincikler, sümbüller… Birçok örgü çiçek modeliyle süsleyeceğiniz bir toka. Çıtçıtlı toka yapılışının 2 farklı modelini de adım adım videolarla hazırladık. Videonun yabancı örgü modellerinden olması gözünüzü korkutmasın. Eğer tığ işi biliyor fakat benim gibi dil bilmiyorsanız ellerini takip ederek örebilirsiniz. Resimli anlatımlarla daha önce hazırladığımız örgü modellerinden bahsedelim. Örgü gelincik modellerinden tokalar örmek isterseniz en güzel tarife çiçek örgü toka yapımından ulaşabilirsiniz. Örgü toka anlatımlı model de çok beğeneceğiniz örnekler arasında. Makrome ipleriyle de çok güzel tokalar yapabilirsiniz. En güzel modellere, en güzel fikirlere makrome toka modelleri ve yapılışından ulaşabilirsiniz. Gelelim şimdi son zamanların trend örgü modelleri ve yapılışlarından ipten toka yapımı anlatımına geçelim.

Çıtçıt Toka Nasıl Örülür?

Artık ipleri de değerlendirebileceğimiz harika örgülerden. Bebeklerde, kız çocuklarında çok güzel duracak. 2 farklı modeli geliştirerek sizde sevdiğiniz desenlerde tokalar örebilirsiniz. İlk modelde olduğu gibi örüp üzerine el nakışı modelleri, kanaviçe etamin örnekleri işlemeleri yapabilirsiniz.

İlk olarak ilk modelimizin bittiğinde nasıl durduğuna bakalım.

Örgü Çıtçıt Toka Yapımı

Papatyalı tokamız çok zarif duruyor. Şimdi nasıl örüldüğünü izleyelim.

Sıra geldi 2. modelin yapılışını incelemeye. İlk olarak bittiğinde nasıl durduğunu göreceğiz. Sonra yapılışını izleyeceğiz.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler