Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bolero Örgü Modelleri Açıklamalı

Bolero modellerinden bir anlatımla devam ediyoruz. Yaz yavaş yavaş yaklaşırken bizde yazlık örgü modelleri ile içeriklerimize devam edelim. Pamuklu iplerle, keten iplerle, merserize iplerle yazlık örgülerimizi örebiliriz. Doğal pamuk veya keten ipler yazın bizi serin tutacak, terletmeyecek ipler ilk tercimiz olacaktır. Yeni bolero modellerine geçmeden önce daha önce ördüğümüz örgü bolero modellerinden bahsedelim. Dantel bolero modeli şemalı anlatım severek öreceğimiz modellerden. Bolero yelek yapımı anlatımlı model ise 2 parçanın birleşiminden oluşuyor. Hem bolero hem şal hem de boyunluk olarak kullanacağımız harika bir model daha var. 3 kullanımlı örgü bolero yapılışı kolay örgü modellerinden. Örüp 3 farklı şekilde kullanabilirsiniz. Şimdi düğmelerle tamamladığımız bolero örgü modelleri açıklamalı modelin detaylarına geçelim.

Tığla Bolero Nasıl Örülür?

Bolero örgü modelleri açıklamalı güzel bir tarifle devam ediyoruz. Yazlık elbiselerinizi kullanırken, gömleklerinizle, tişörtlerinizle kullanabilirsiniz. Ördüğümüz boleroyu birçok kıyafetinizle birkaç farklı şekilde kullanabiliriz.

Bolero Örgü Modelleri Açıklamalı 1

Bolero Örgü Modelleri Açıklamalı 2

Bolero Örgü Modelleri Açıklamalı

Çok güzel görünüyor değil mi. 2 farklı şeklide boleroyu kullanabiliriz. Etol şal modelleri, örgü hırka modelleri, örgü yelek modelleri gibi farklı modellerin yapılışında da kullanacağımız örneğin anlatımına geçiyoruz.

Kaynak: https://www.opheliatalkscrochet.com/ophelia-talks-crochet-patterns/pixie-bolero-crochet-pattern

https://www.instagram.com/p/Ct1UTJpqEQO/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler