Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Dantel Motifli Bebek Yeleği Yapılışı

Bebek yelek modellerinden çok zarif bir modelle devam ediyoruz. Dantel motifli bebek yeleği yapılışı. Motif bildiğimiz bir motif. Mutlaka dantel modellerinde çeşitli örneklerde kullanılmış halini görmüşsünüzdür. Şimdi de tığ işi bebek yeleklerinde kullanıyoruz. Örgü yelek modellerini kışlık olarak da yazlık olarak da kullanabilirsiniz. Yazlık olarak örmek istediğinizde pamuklu, keten veya merserize gibi ipleri kullanabilirsiniz. Dantel motifli yelek yazlık örgü olarak uygun çok hoş bir model. Bebek yeleklerinde baştan sona anlatımını paylaşılan model 1 yaş için uygun. Yine ölçüleri değiştirerek her yaş için örebilirsiniz. Yetişkinler için çeyizlik yelek modelleri olarak bile örebilirsiniz. Mesela motifli kısmı renkli üst kısmı farklı bir renk kullanarak örebilirsiniz.

Bu parafta tığla ördüğümüz her mevsim özellikle yaz mevsimi için uygun modellerden bahsedeceğiz. Videolu kolay tığ işi kız bebek yeleği yapılışı tüm detaylarıyla hazırlandı. Kız bebeklerinize kolayca örebilirsiniz. Videolu yakadan başlamalı bebek yelek modeli ise robası düz alt kısmı desenli olan yeleklerden.

Motifli Bebek Yeleği Nasıl Örülür?

Tek renk iplerle veya batik iplerle örebilirsiniz. Yada üst kısım başka renk alt kısım başka renk olarak örebilirsiniz. Her türlü çok güzel olacak örneklerden. 1 yaş için uyumlu yelek tamamlandığında nasıl görünüyor bir bakalım.

Dantel Motifli Bebek Yeleği Yapılışı 1

Dantel Motifli Bebek Yeleği Yapılışı 2

Dantel Motifli Bebek Yeleği Yapılışı 3

Dantel Motifli Bebek Yeleği Yapılışı 4

Dantel Motifli Bebek Yeleği Yapılışı

Muhteşem. Hemen anlatıma geçip dantel motifli bebek yeleği yapılışını öğreniyoruz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler