Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kağıt İpten Hazeran Yapılışı

Şahane bir kendin yap projesi hazırladık. Kağıt ipten hazeran yapılışı. Ev dekorasyonumuza renk katacak harika bir model. Hazeran modellerinin fiyatları malum biraz fazla. O yüzden bu yöntemi bulan arkadaşımıza çok teşekkür ediyoruz. Kasnak boyutlarını ihtiyacımız olan ölçülerde hazırlayıp hazeranlar yapabiliriz. Hazeranları ev dekorasyonunda birçok yerde kullanıyoruz. Dolaplarda kullanıyoruz. Banyo dolaplarında kullanıyoruz. Banyo dekorasyonuna çok yakışıyor.  Sandalyelerde kullanıyoruz. Burada sayamadığımız birçok projenin yapımında kullanıyoruz. Kağıt ipte aynı şekilde sandalyelerde falan dayanıklı olur mu bilmiyorum. Ama dolaplarda, hazeran tepsi yapımında kullanışlı olacaktır. Hatta üstüne cam kaplarsak daha dayanıklı olacaktır.

Kağıt ipleri çantalarda, plaj çantası, supla yapımında kullanıyoruz. Kağıt ipten amerikan servis yapılışı en güzel modellerden bir tanesi. Yine kasnak oluşturarak yapmıştık. Kağıt ip çanta modellerinden en güzel örnekleri ördük. Aralara renk kattık örgü plaj çanta modelleri, örgü plaj şapkaları ördük. Takımlar yaptık. Mesela kağıt örgü şapka modelleri ve yapılışlarında tam 8 şapka tarifi var. Hepsini inceleyebilir beğendiklerinizi örebilirsiniz. Şimdi kağıt ipten hazeran yapılışını öğrenelim.

Kağıt İpten Hazeran Nasıl Yapılır?

Çerçeveler, dolaplar, masalar, tepsiler, sunumluklar, sandalyeler… Daha neler yapıyoruz neler. Hazeranlarda şimdilerde plastik olanlarda çıktı. Çalışmalarınızda doğal hazeran veya plastik hazeran kullanabilirsiniz. Yada kağıt ipten hazeran yapılışını inceleyebilir çalışmalarınız için hazırlayabilir sonrasında kullanabilirsiniz.

Kağıt İpten Hazeran Yapılışı

Çok güzel görünüyor değil mi. Gerçeğinden ayırt etmek zor. Hadi birlikte kağıt ipten hazeran yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler