Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Kazak Yapımı Anlatımlı

Artık ipleri kullanmak, parça ipleri kullanmak için şahane bir kazak tarifi hazırladık. Salaş örgü kazak modelleri yapılışı. Tığ işi bluz modelleri anlatımlı olarak hazırladık. Severek öreceğimiz şahane bir kazak. Ölçüler ayarlanarak her yaşa göre örülebilecek bir model. Küçük kızlar, genç kızlar, yetişkin hanımlar bu güzel kazağı hiç çıkarmak istemeyecekler. Tığla veya şişle örülmüş birçok örgü kazak modelleri yapılışından bahsettik. Tığ veya şiş fark etmez. Motifli örnekler, firkete fark etmez birçok örgü tekniğiyle kazaklar ördük. Örgü kazak örneği yapımı için önceki içeriklerimizi de inceleyebilirsiniz. Tığ işi kazak yapımı için parça ipleriniz varsa onları kullanabilirsiniz. Renkli örgü modellerinden olduğu için parça ipler için uygun. El örgüsü kazak yapımı için birçok renk, ip kullanabilirsiniz. Evde kalan ipleri değerlendirmek yeni ipleri kullanmak için örgü kazak yapımı anlatımlı örneğe geçelim.

Tığla Renkli Kazak Nasıl Örülür?

Her turda farklı renkle örülmüş çok şık bir kazak. Örmesi kolay modellerden. Zikzak örgü modellerinden, dalgalı örgü modellerinden. Aynı modeli farklı örgülerinizde de kullanabilirsiniz. Mesela el örgü hırka modellerinde, bebek battaniyesi modellerinde de kullanabiliriz. Çok şık dekoratif kırlent modelleri örebiliriz.

Örgü Kazak Yapımı Anlatımlı 1

Bugüne kadar birçok örgü modeli ördük. Şimdi o ördüğümüz örgülerden kalan artık ipleri değerlendirme zamanı. Örgü kazak yapımı anlatımlı modelin nasıl durduğunu merak ediyor musunuz. Hemen gösterelim.

Örgü Kazak Yapımı Anlatımlı

Son olarak videomuzu izleyelim. Kolayca kazağımızı örelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler