Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Kazak Örneği Yapımı

Yarasa kollu, pembe renkli kazak yapılışı hazırladık. Sanki uzaktan şiş örgü modeli gibi duruyor ama tığla örüyoruz. Yaz kış kullanacağımız örgülerden. Örgü kazak örneği yapımı için zincir sayıları, ölçüler ayarlanarak her yaşa, her bedene göre örülebilir. Küçük kızlar ve genç kızların da çok beğeneceği örgülerden olacak. Örgü kazak yapılışı için biraz farklı modellere değinelim. Sonrasında yeni modelimizin detaylarına geçeriz. Kolay örgü kazak yapımı şişle ördüğümüz modellerden. Yarasa kol modelini sizde çok severek örüp giyeceksiniz. Bir diğer önereceğimiz modeli ise yine şiş örgü modelleriyle örüyoruz. Örgü kazak yapımı. Bittiğinde çok şık duruyor. Yarasa kol kazak yapımı ise yine çok sevilen şişle örülen örneklerden. Şiş örgü modelleri, tığ işi örgü modelleri fark etmez. Çok güzel örgülerimiz var. Önceki tariflerden örgü modelleri ve yapılışlarını inceleyebilir beğendiğiniz örnekleri keyifle örebilirsiniz.

Örgü Kazak Modelleri Yapılışı

Şemadan sayılar ayarlanarak her yaşa her bedene göre örülebilir. Bittiğinde çok şık duruyor. 2,5 mm tığla örülmüş. Zorluk derecesi ise orta. Biraz tığ örgü biliyorsanız yapabilirsiniz. Örgü kazak örneği yapımını şemalı olarak hazırladık. İlk olarak hemen şemalara göz atalım. Aslında kolay bir model. Şemadan örneği çıkartıp kendi kullandığımız bir kıyafeti kalıp olarak kullanabilir üzerine ölçerek kendi bedenimizde örgüler örebiliriz.

Örgü Kazak Örneği Yapımı 3
Örgü Kazak Örneği Yapımı 6

Örgü Kazak Örneği Yapımı 4

Örgü Kazak Örneği Yapımı 7

Örgü Kazak Örneği Yapımı 5

Şemalar yukarıdaki gibi. Çok hoş görünüyor. Eğer dilerseniz şimdi örgü kazak örneği yapımı bittiğinde nasıl durduğuna bakalım.

Örgü Kazak Örneği Yapımı 1

Örgü Kazak Örneği Yapımı 2

Şimdi benzer bir modeli hırka olarak uyarlanmış halini videolu olarak izleyelim.

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/4974

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler