Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yarasa Kol Kazak Yapımı

Şiş örgü modelleri ile çok şık bir kazak yapılışı hazırladık. Yarasa kol kazak yapımı için şema hazırladık. Kaynak kısmından bulunan linkten detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Örgü modelleri ve yapılışlarında yarasa kol kazak modellerinin 1 düz 1 ters lastik örgü modeli ile örüyoruz. Dilerseniz farklı örneklerle de şemayı kullanarak örebilirsiniz. Kadınlar için en güzel kazak örneklerini sizler için bulup araştırıyor ve yapılışını hazırlamaya çalışıyoruz. Kazak örgü modelleri anlatımlı modellerin yapılışına, daha fazla modelin tariflerine önceki yazılarımızdan ulaşabilirsiniz. Yarasa kol kazak yapımı için sizlere şişe ilmek nasıl atılır, düz ve ters örgü nasıl örülür videolarını paylaşacağız. Ve kazağın temel olarak başlama tekniklerini görmüş olacağız. Hadi şimdi kazağın yapılışına geçelim.

Yarasa Kollu Kazak Nasıl Örülür?

Rahat ve çok şık bir kazak. S – M ( L – XL ) ebatlarının ölçüleri göğüs yaklaşık 108 ( 120) cm, uzunluk 56 ( 58) cm. İhtiyacınız olan malzemeler tabi öreceğiniz ölçülere göre değişiklik gösterecektir 300 gr ( 400) gram iplik. Tiftik ve ipek karışımı bir iplik ile örülmüş. 4,5 – 5 mm şiş kullanılmış.

Şimdi şişe ilmek atma ve düz – ters örgü yapılışını videolu olarak izleyelim.

Kazağı 1 düz 1 ters lastik ile örüyoruz. Şimdi kazağın şemasını görelim. Şema üzerinde cm ölçüleri mevcut. Ona göre örebilirsiniz. Veya her zaman ördüğünüz bir teknikle örebilirsiniz.

Yarasa Kol Kazak Yapımı 3

Kazağın etek ucundan başlıyoruz ve yukarı doğru yakaya gelecek şekilde örüyoruz. Artırmaları bildiğiniz gibi sıra sonlarında yapabilirsiniz. Ve kazağın örülüp bittiğinde nasıl durduğuna bakalım.

Yarasa Kol Kazak Yapımı 1

Kaynak : https://ladynweb.ru/dzhemper-oversajz-s-rukavami-letuchaya-mysh-vyazhem-spicami.html

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler