Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kadınlar İçin En Güzel Kazak Örnekleri

Şiş örgü modellerinden çok güzel bir kazak tarifi hazırladık. Kadınlara en güzel kazak örneklerinin tarifi. Şemalarla her bedene göre örülüşünü hazırladık. Sizde ister modeldeki renklerde isterseniz de farklı renklerde kazak modellerini örebilirsiniz. Bayan örgü kazak modelleri ve yapılışı için birçok model paylaşmıştık daha önce. O modeller arasına siyah, beyaz ve gri renklerde güzel ve kolay bir model yapılışı hazırladık. Bayan örgü kazak modellerini selanik örgü modelleri olarak örebilirsiniz. Veya 1 düz 1 ters lastik olarak örebilirsiniz. Şiş örgü kazak modellerinden en güzel kazak örneklerinin tarifine geçelim ve kendimize güzel bir kazak örelim.

Yeni Kazak Örnekleri Kadın Modeli

3 renkli geometrik desenli çok hoş bir kadın kazak modeli. En güzel kazak örneklerini mümkün olduğunca en açık şekilde sizlere anlatmaya çalışıyoruz. Daha önceki tariflerimizden şiş örgü renk değiştirme tekniğini bulabilirsiniz. Ve renk değiştirmeleri belli olmayacak şekilde yapabilirsiniz. Kazak için isterseniz sizlere verdiğimiz şemayı kullanabilirsiniz. Veya örgü biliyorsanız bildiğiniz tekniklerde örebilirsiniz.

Kazak için kullanacağımız şemaları görelim önce.

 En Güzel Kazak Örnekleri 1

En Güzel Kazak Örnekleri 2

En Güzel Kazak Örnekleri 4

En Güzel Kazak Örnekleri

Ve kesme ve cm ölçüleri ise aşağıdaki gibidir.

En Güzel Kazak Örnekleri 3

Kazak bittiğinde çok güzel duruyor. Sizde bildiğiniz örgülerle kazağı örebilirsiniz. Haraşo örgü modelleri veya önden düz arkadan ters olarak da örgüler örülebilir. Şemalar ve fikir bizden dilediğiniz gibi örmek sizden. En güzel kazak örneklerinin bittiğinde nasıl durduğuna bakalım. Bu modelleri genç kızlarınız için de örebilirsiniz. Sezonda moda olacak modellerden. İşte en güzel kazak.

En Güzel Kazak Örnekleri 5

En Güzel Kazak Örnekleri 6

Kaynak : https://www.yarnspirations.com/row-en/red-heart-bold-angles-knit-pullover/RHK0129-027581M.html?cgid=patterns

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler