Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Şiş Örgü Kazak Modelleri

Sizlere örgü örerken fikir verecek çok güzel modellerin yapılışını hazırladık. Çok beğeneceğinizi düşündüğümüz 80 den fazla şiş örgü kazak modelleri. Bazı modellerin yapılışını sizlere ayrı bir yazıda tek örnek olarak hazırlamıştık. Önceki yazılarımızdan bu tariflere ulaşıp kazak modellerinizde kullanabilirsiniz. Ajurlu örgü modellerinden, saç örgü modellerinden, yapraklı örgülerden oluşan süper modeller. Renkler şahane. Sizlere örgülerinizde hangi örneği hangi rengi kullanacağınıza dair fikirler verecek bu kazaklar. Sarılar, yeşiller, pembeler, kırmızılar… Ne ararsanız var. Düz örgüden oluşan kazakların kenarına bir fırfır, kollarına bir fırfır eklendiğinde nasıl değiştiğini, nasıl güzel olduğunu göreceksiniz. Angora iplerle örülmüş kazaklar, akrilik iplerle, yün iplerle örülmüş birçok kazak var. Aynı modelleri daha küçük yaparak kız çocuklarınız için de örebilirsiniz. Önden 2 parça arka tek parça örerek örgü hırka modellerinde de kullanabilirsiniz beğendiğiniz örnekleri.

Örgü Kazak Modelleri Şişle

Bayan örgü kazak modelleri ve yapılışından çok bahsetmiştik. Şimdi sadece modellerden oluşan bir galeri hazırladık. Çok güzel modeller var galeri içinde. Sadece kollarında olan örnekli modeller. Arka ve önde şerit halinde olan modeller. Ağır örneklerden oluşan modeller, kolay her zaman farklı örgülerde kullandığımız modellerden oluşan harika bir galeri. Saç örgülerinden, burgulardan, delikli örgülerden oluşan örnekler. Şiş örgü kazak modelleri için şal modellerinde, yelek modellerinde ve farklı modellerde kullandığınız örgüleri de örnek olarak uygulayabilirsiniz. Zara pembe kazak modeli yapılışı  çok güzel bir örnek mesela. Büyük küçük herkese örebilirsiniz.

Dilerseniz şimdi sizlere bu kadar çok bahsettiğimiz kazak modellerini görelim. Bu örneklerin yapılışı yok arkadaşlar. Sizlere fikir vermesi için netten derlediğimiz modelleri paylaşıyoruz. İşte muhteşem modeller.

Kaynak: https://tr.pinterest.com/pin/64528207147071522/?fbclid=IwAR1StLMlNTeHktfg92NP1zkI4y7AqP4FuPyC08_VkW5VoOa6xbEhq98YiHk

Benzer İçerikler
1 thoughts on “Şiş Örgü Kazak Modelleri”
  1. süheyla gürel dedi ki:

    şahane örgü kazaklar. çok beğendim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler