Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kazak Örgü Modelleri Anlatımlı

Şiş örgü modellerinden harika bir kazak. Bu modeli çok seviyorum. Aynı örnekle daha önce pirinçli kelebek örgü yapılışından bebek battaniyesi örneği paylaşmıştık. Şimdi aynı örneğin haraşo örgü modeli ile kazak örüyoruz. Kendi bedeninize göre ilmek sayılarını ayarlayarak her yaşa uygun kazak örgü modelleri anlatımlı örneği örebilirsiniz. Şiş örgü kazak modelleri boyunu da istediğiniz boyutlarda yapabilirsiniz. Uzun örüp tunik olarak kullanabilirsiniz. Kısa örüp eteklerle, pantolonlarla kullanabilirsiniz. Örgü kazakları modelleri için çok şık duracak bir model. Kelebek gibi duran, çiçek gibi duran her renk ile süper duracak bir model. Hadi tarifine geçelim.

En Güzel Kazak Örgü Modelleri

Kazak örgü modelleri anlatımlı modelde kullanılan örneğin nasıl yapıldığını sizlere videolu olarak hazırladık. Bu örneği istediğiniz örgü modelinde kullanabilirsiniz. Modeldeki kazağın lastik olan kısımları 6 mm diğer kısımlar ise 6.5 mm şiş ile örülmüş. Kazak için aşağıdaki şema kullanılmış. Siz kendinize uygun şekilde örebilirsiniz. Şemada cm ölçüleri, kesme sayıları verilmiş. Şemaya göre de örebilirsiniz. Bağımsız olarak daha önce ördüğünüz kazaklarda kullandığınız kesme ve ilmek sayılarını kullanabilirsiniz.

Kazak Örgü Modelleri Anlatımlı 8

Örneğin şeması aşağıdaki gibi. Hemen altta da örneğin videosunu bulabilirsiniz. Ve istediğiniz örgülerinde kullanabilirsiniz.

Kazak Örgü Modelleri Anlatımlı

Örnek harika. İnce iplerle, kalın iplerle, pamuklu iplere ve her çeşit iple örülebilir. Şimdi 2 farklı renkle örülmüş kazakların duruşunu görelim. Ben çok beğendim sizde çok beğeneceksiniz. Kazak örgü modelleri anlatımlı örneğin işte son hali.

Kazak Örgü Modelleri Anlatımlı 2

Kazak Örgü Modelleri Anlatımlı 5

Kazak Örgü Modelleri Anlatımlı 6

Kazak Örgü Modelleri Anlatımlı 1

Kazak Örgü Modelleri Anlatımlı 4

Kazak Örgü Modelleri Anlatımlı 7

Kazak Örgü Modelleri Anlatımlı 3

Kaynak : https://www.bianzhirensheng.com/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler