Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Deniz Kabuğu Örgü Pantolon Yapılışı

Örgü modelleri ve yapılışlarından bugün çok şık bir modelin yapılışını hazırladık. Örgü pantolon modellerinden bir anlatım hazırladık. Deniz kabuğu örgü pantolon yapılışı yaz kış çeşitli iplerle örüp kullanacağımız modellerden. Daha önce de şiş örgü örneklerinden ve tığ işi örgü modellerinden pantolonlar hazırladık. Ördük. Tığ işi motif modellerinden pantolonlar ördük. En çok kullandığımız motif hanım dilendi bey beğendi motifi. Her türlü modele çok yakışıyor. Tığla ördüğümüz örgü pantolon modelleri hazırlamıştık. En güzel modelleri bir araya toplamıştık. Eğer pantolon örmek istiyorsanız fikir edinmek istiyorsanız galeriyi inceleyebilirsiniz. Örgü yazlık pantolon yapımı içeriğimizde ise 2 modelin anlatımının yer aldığı içeriklerden. Şiş örgü örnekleriyle de çok güzel pantolonlar örebiliriz. Mesela inceleyeceğiniz şiş örgü pantolon modelleri galerimizi inceleyebilirsiniz. Hazırsanız şimdi yeni modelimize geçelim. Deniz kabuğu örgü pantolon yapılışını öğrenelim.

Deniz Kabuğu Pantolon Nasıl Örülür?

Koton iplerle, yün iplerle örüp yaz kış pantolonu kullanabiliriz. Aynı teknikle çeşitli örneklerle pantolonu örebiliriz. Motiflerle pantolonu örebiliriz. Düz örneklerle pantolonu örebiliriz. Ajurlu örgülerle örüp içine astar geçirebiliriz. Örgü pareo modelleri olarak da pantolonları kullanabiliriz.

Deniz Kabuğu Örgü Pantolon Yapılışı

Pantolonu tamamladığımızda yukarıdaki gibi duracak. Çok şık görünüyor. Eminim sizde beğendiniz. O zaman hemen anlatıma geçelim. Son olarak videoyu izleyelim deniz kabuğu örgü pantolon yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler