Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Pantolon Modelleri

Şahane bir galeri hazırladık. Örgü pantolon modelleri. 40 tan fazla sizlere pantolon modelleri hazırladık. Örgü severler hemen iplerini hazırlayıp örmeye başladılar bile. Daha önce sizlere örgü yazlık pantolon yapımından bahsetmiştik. Çok güzel modellerdi. 2 pantolonun yapılışını anlatımlı olarak hazırlamıştık. Şimdi tığ işi motifli örneklerden pantolonlar hazırladık. Örgü tulum modelleri hazırladık. Birçok model bildiğimiz hanım dilendi bey beğendi motifinden. Bu güzel motifi o kadar çok örgü çeşidinde kullanıyoruz ki. Battaniyeler, hırkalar, şortlar, şallar, etekler örüyoruz. Kazaklar, elbiseler örüyoruz. Hanım dilendi bey beğendi motifi nasıl yapılır önceki tariflerimizden ayrıntılı olarak bulabilirsiniz. Ve dilediğiniz örgünüzde kullanabilirsiniz. Beğendiğiniz örgü modelleri motiflerinden aşağıda gördüğünüz pantolonları örebilirsiniz. Kare motifler, üçgen motifler kullanabilirsiniz. Evde kalan ipleri değerlendirmek için de örgü pantolon modelleri çok güzel bir fikir.

Motifli Örgü Modelleri

Tığ işi motiflerden sizlere çok güzel modeller hazırladık. Örgü pantolon modelleri için ayrı ayrı birçok motifin yapılışını, şemasını sizlerle paylaşmıştık. Beğendiğiniz, sevdiğiniz motifleri pantolon, tulum, elbise, etek, şalvar örmede kullanabilirsiniz. Birçok modeli bebek battaniye yapımında kullanmıştık. Örnek çıkartmak için yaptığınız motifler varsa bunları birleştirerek pantolonlar, şortlar, etekler, tulumlar örebilirsiniz. Pamuklu ipler, akrilik ipler kullanabilirsiniz. Düz örgüler örüp üzerine işlemeler yapabilirsiniz.

İşte sizlere fikir verecek birbirinden güzel harika 40 tan fazla örgü pantolonlar. Beğendiklerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Daha kısa ve az motiflerle kız çocuklarınıza da örebilirsiniz.

Kaynak : https://tr.pinterest.com/pin/311241024222507546/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler